Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Top modelka Bar Refaeli spodziewa się trzeciego dziecka

Top modelka Bar Refaeli spodziewa się trzeciego dziecka
Przez kilka lat była dziewczyną Leonarda DiCaprio... (Fot. Getty Images)
Pochodząca z Izreala gwiazda modelingu, Bar Refaeli rozsmakowała się w macierzyństwie. Na swoim instagramowym profilu ogłosiła, że znów jest w stanie błogosławionym. To będzie trzecie dziecko, jakie urodzi w ciągu ostatnich czterech lat.
Reklama

O tym, że znów zostanie mamą, Bar pochwaliła się w niekonwencjonalnym filmiku, który pojawił się na jej profilu na Instagramie. Oprócz niej, bohaterem wideo jej jest kolega, prezenter telewizyjny Assi Azar, z którym niedawno współprowadziła 64. Konkurs Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie. Na początku filmiku dziennikarz informuje, że będzie reklamować okulary należącej do Refaeli marki Carolina Lemke. Następnie Assi prosi Bar, by dodała coś od siebie. Ta - ni stąd, ni zowąd - rzuca: „Jestem w ciąży!”. Oboje rozmawiają po hebrajsku.

Modelka jest już mamą dwóch córek. Pierwsza - Liv, przyszła na świat w 2016 r., a druga - Elle, w 2017. Za każdym razem, gdy była w ciąży, o swoim błogosławionym stanie informowała najpierw za pośrednictwem Instagrama. Ojcem dzieci jest Adi Ezra, którego żoną jest od pięciu lat. Ukochany modelki jest milionerem, prezesem firmy Neto ME Holdings, która zajmuje się dystrybucją żywności w Izraelu.

Modelka chciałaby mieć dużo dzieci... (Fot. Getty Images)

Kilka lat temu Bar przyznała, że rodzina jest dla niej wszystkim i że chciałaby mieć dużo dzieci. Sama ma troje rodzeństwa. Jej dziadkowie byli Żydami z terenu Włoch, Litwy i Polski. Matka Bar, Cipi Rafaeli, także pracowała jako modelka.

34-letnia Bar zdobyła sławę dzięki sesjom zdjęciowym strojów kąpielowych. Współpracowała m.in. z „Victoria’s Secret”. Zajmowała czołowe miejsce w rankingu najseksowniejszych modelek świata. Przez kilka lat była dziewczyną Leonarda DiCaprio. W 2014 r. wystąpiła w jednym z odcinków polskiej edycji programu "Top Model". Pełniła funkcję prowadzącej w izraelskiej edycji programu „X Factor”.

Dużym echem w mediach odbiły się jej problemy z fiskusem. Izraelski sąd oskarżył ją o przestępstwa podatkowe. Modelka musi zapłacić 4,5 miliona dolarów zaległego podatku. 

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.07.2019
GBP 4.737 złEUR 4.259 złUSD 3.785 złCHF 3.848 zł

Sport


Reklama