Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

To już oficjalne: Robert Pattinson będzie nowym Batmanem!

To już oficjalne: Robert Pattinson będzie nowym Batmanem!
Oto nowy Batman! (Fot. Getty Images)
​Warner Bros podjęło decyzję, że to Robert Pattinson będzie nowym Batmanem. Serwis 'Deadline' podaje, że aktor będzie gwiazdą trylogii, którą wyreżyseruje Matt Reeves.
Reklama

"Deadline" donosi, że studio było rozdarte między dwoma kandydatami - Robertem Pattinsonem i Nicholasem Houltem. Choć Hoult był imponujący, to jednak Robert Pattinson będzie tym, któremu przypadnie rola Batmana.

33-letni Pattinson kojarzony jest przede wszystkim z rolą Edwarda Cullena w filmowej adaptacji powieści "Zmierzch”. Później aktor z sukcesem wkroczył na tory kina niezależnego. Niedawno mogliśmy podziwiać go w filmie "High Life"; premierę miał również ostatni film z jego udziałem - "The Lighthouse".

"Batman" w reżyserii Matta Reevesa, który był odpowiedzialny za dwa ostatnie filmy z serii "Planeta Małp", zostanie zaprezentowany w czerwcu 2021 roku.

Wcześniej w Batmana na dużym ekranie wcielali się Ben Affleck, Christian Bale, George Clooney, Val Kilmer i Michael Keaton.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.09.2019
GBP 4.928 złEUR 4.344 złUSD 3.932 złCHF 3.967 zł

Sport


Reklama