Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Theresa ustępuje ze stanowiska, ale co to kota obchodzi?

Theresa ustępuje ze stanowiska, ale co to kota obchodzi?
Larry mieszka w siedzibie premiera, ale sam nie miesza się do polityki... (Fot. Getty Images)
W piątkowy poranek Theresa May ogłosiła ostateczną kapitulację, podając datę ustąpienia ze stanowiska premiera i szefa Partii Konserwatywnej - 7 czerwca.
Reklama

Informacja nie była jednak wystarczająco istotna dla mieszkającego na Downing Street kota, który sam jest tam ważną osobistością.

Gdy potwierdzono informację, że Theresa May spotka się z przewodniczącym Komitetu 1922 - Sir Grahamem Brady, by obwieścić swoją decyzję o ustąpieniu z piastowanych stanowisk, przed drzwiami na Downing Street poajawiły się kamery wszystkich najważniejszych kanałów informacyjnych.

W oczekiwaniu na oświadczenie, uwagę narodu przyciągnął mieszkaniec spod numeru 10 - Larry. Biedny kot, ciesząc się słońcem wygrzewał się na schodach, kiedy wychodzący z siedziby premiera mężczyzna postanowił go usunąć z miejsca drzemki.

Przypuszczalnie rozanielony i rozleniwiony kot nie byłby dobrym tłem dla ustępującej ze stanowiska rozżalonej Theresy May.

Mamy tylko nadzieję, że Larry wciąż będzie "rządził" na Downing Street...

Nie ma bardziej patriotycznego kota niż on... (Fot. Getty Images)

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.09.2019
GBP 4.928 złEUR 4.344 złUSD 3.932 złCHF 3.967 zł

Sport


Reklama