Menu

Taylor Swift i jej nowy album "Lover"

Taylor Swift i jej nowy album "Lover"
Taylor Swift od wielu lat króluje na listach przebojów. (Fot. getty Images)
Najlepiej sprzedająca się artystka country - Taylor Swift wydaje swój siódmy album zatytułowany Lover. Premiera - 23 sierpnia. Jak zapowiada gwiazda, album będzie bardzo romantyczny.
Reklama

"Ale nie będzie tam tylko piosenek o spełnionej miłości. Romantyzm może oznaczać też samotność, smutek czy przechodzenie przez konflikt... Najważniejsze, by mieć na to odpowiedni ogląd" - dodała Swift.

Płytę zapowiadała piosenka i teledysk "You Need To Calm Down", do nagrania którego piosenkarka zaprosiła Katy Perry. Teledysk w ciągu dwóch dni od premiery obejrzało ponad 20 mln fanów.

Taylor Swift to jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. Jest jednym z najlepiej sprzedających się artystów, mając na swoim koncie więcej niż 40 mln sprzedanych albumów.

Swift jest też zwyciężczynią dziesięciu nagród Grammy, jednej statuetki Emmy oraz dwudziestu trzech statuetek Billboard Music Awards. W 2010 i 2015 roku znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi tygodnika "Time", a także najlepiej zarabiających artystek, 100 najsilniejszych kobiet i 100 celebrytów magazynu "Forbes".

Amerykańska piosenkarka ma też na swoim koncie czwarty miliard! Chodzi o liczbę fanów, którzy odtworzyli utwory gwiazdy w sieci. Ostatnia piosenka, która osiągnęła magiczną cyfrę z dziewięcioma zerami, to "Look What You Made Me Do". Wcześniej ponad miliard razy odtworzono klipy wokalistki do utworów "Shake It Off", "Blank Space" oraz "Bad Blood".

Ale Swift to nie tylko piosenkarka: w 2010 r. zadebiutowała na dużym ekranie rolą w komedii romantycznej "Walentynki", gdzie wystąpiła u boku m.in. Jamiego Foxxa, Julii Roberts, Shirley MacLaine, Jessiki Alby i Ashtona Kutchera.

W 2012 r. gwiazda użyczyła głosu Audrey w filmie animowanym "Lorax", za co otrzymała nagrodę Teen Choice Award. W 2014 r. wystąpiła w filmie "Dawca pamięci" w roli Rosemary. W zeszłym roku ogłoszono, iż Taylor wcieli się w rolę Bombaluriny w pełnometrażowej adaptacji musicalu "Cats". Premiera filmu zapowiedziana jest na grudzień 2019 r.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 10.12.2019
GBP 5.095 złEUR 4.288 złUSD 3.871 złCHF 3.925 zł

Sport


Reklama