Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Ta gwiazda pokonała The Beatles!

Ta gwiazda pokonała The Beatles!
Ariana Grande to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie. (Fot. Getty Images)
Ariana Grande jest pierwszą artystką od czasu The Beatles, której piosenki znalazły się na pierwszych trzech pozycjach listy Billboard Hot 100.
Reklama

Piosenki Ariany Grande zajęły pierwszą, drugą i trzecią pozycję na liście Billboard Hot 100. Utwory te to kolejno - "7 Rings" (na pierwszej pozycji), "Break Up With Your Girlfriend, I'm Bored" (debiut na drugiej pozycji) oraz "Thank U, Next" (awans z siódmej pozycji na trzecią).

Ostatni raz podobne wydarzenie miało miejsce w 1964 roku: grupa The Beatles pierwsze trzy pozycje zajmowała z piosenkami "I Want to Hold Your Hand", "She Loves You" i "Can't Buy My Love".

Ariana zajmowała również pierwsze miejsce w Brytyjskim zastawieniu Official UK Album Charts z albumem "Thank U, Next" oraz pierwsze dwa miejsca w Official UK Singles Chart z "Break Up with Your Girlfriend, I’m Bored" i "7 rings". Jest pierwszą kobiecą artystką, której udało się to osiągnąć.

Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji telewizji Nickelodeon. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem "Yours Truly". Rok później ukazał się promowany przebojem "Problem" zestaw "My Everything", który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży.

Jej trzeci album, "Dangerous Woman", miał premierę w maju 2016 roku. Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu "Piękna i bestia". Jej czwarty album "Sweetener" ukazał się 17 sierpnia 2018 roku. Płyta "Thank U, Next" wyszła 8 lutego 2019 roku.

 

Komentarze


  • Trym
    23 lutego, 09:37

    W sumie to lepiej już się na tej liście nie znaleźć...

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.07.2019
GBP 4.721 złEUR 4.248 złUSD 3.787 złCHF 3.857 zł

Sport


Reklama