Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Syn Madonny zagrał Eltona Johna

Syn Madonny zagrał Eltona Johna
Zaadoptowane dzieci Madonny pochodzą z Malawi. (Fot. Getty Images)
David Banda, adoptowany syn Madonny, zaprezentował swoją wersję kompozycji Your Song Eltona Johna. Ponoć inspiracją do nagrania stał się film Rocketman.
Reklama

Zainspirowany filmem "Rocketman" David Banda, adoptowany syn Madonny, zaprezentował swoją wersję kompozycji "Your Song".

Syn Madonny to nie tylko utalentowany wokalista, ale także pianista i gitarzysta. Madonna wrzuciła do sieci dwa nagrania 15-latka. Na jednym z nich David Banda prezentuje cover piosenki Eltona Johna "Your Song".

Madonna wrzuciła także filmik, na którym jej córka Marcy James gra Gershwina na fortepianie, a kolejna córka Ester tańczy.

David Banda Mwale Ciccone Ritchie urodził się 24 września 2005 roku w Malawi. Jego biologicznymi rodzicami są Yohane i Barita Bandowie. Barita zmarła kilka dni po narodzinach Davida w wyniku powikłań poporodowych, po czym chłopiec trafił do sierocińca.

Madonna chętnie zamieszcza zdjęcia z dziećmi. (Fot. Getty Images)

W październiku 2006 roku Madonna i jej ówczesny mąż, brytyjski reżyser filmowy Guy Ritchie odwiedzili Malawi, gdzie podjęli decyzję o adopcji Davida. Sprawie towarzyszył skandal medialny związany z ominięciem przez piosenkarkę malawijskiego prawa, według którego obcokrajowiec może adoptować stamtąd dziecko tylko, po co najmniej 18 miesiącach mieszkania w kraju.

"Gdy go spotkałam po raz pierwszy, był strasznie chory. Miał ciężkie zapalenie płuc i ledwo oddychał. Spanikowałam, nie mogłam go zostawić w tym sierocińcu, bo wiedziałam, że nie mają dla niego odpowiednich leków. Dostaliśmy zgodę na zabranie go do specjalnej kliniki, gdzie dostał leki rozszerzające oskrzela" - opowiadała Madonna o spotkaniu z Davidem w rozmowie z Ophrą Winfrey.

Marcy i Ester to również adoptowane córki Madonny. Gwiazda ma sześcioro dzieci w tym dwójkę biogicznych: córkę Lourdes Maria Ciccone Leon oraz syna - Rocco John Ritchie.

Film "Rocketman" w reż. Dextera Fletchera opowiada o czasach, gdy Elton John szkolił się w Royal Academy of Music, gdzie zaczął współpracę z Berniem Taupinem, który napisał słowa do takich hitów wokalisty jak tytułowy "Rocket Man" czy "Goodbye Yellow Brick Road".

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.09.2019
GBP 4.928 złEUR 4.344 złUSD 3.932 złCHF 3.967 zł

Sport


Reklama