Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Stuletni turysta od 60 lat wypoczywa w tej samej miejscowości

Stuletni turysta od 60 lat wypoczywa w tej samej miejscowości
Mężczyzna pozostaje wierny od lat swojej ulubionej miejscowości. (Fot. Twitter/@Ravennanotizie)
Wierność i przywiązanie do ulubionego miejsca wypoczynku może być naprawdę bezgraniczne. Dowiódł tego stuletni turysta z Niemiec, który od 60 lat przyjeżdża na urlop do tej samej miejscowości, Cervia nad Adriatykiem. Władze uczciły ten wyjątkowy jubileusz.
Reklama

Leo Lenard z Bawarii stał się niewątpliwie ulubionym turystą w nadmorskim miasteczku niedaleko Rawenny w regionie Emilia Romania.

Na jego cześć przygotowano tam huczne obchody i wydana została specjalna uczta, w czasie, której zaserwowano specjały z tej części Włoch, słynącej z wyśmienitej kuchni. Serię atrakcji i prezentów przygotowały dla sędziwego turysty lokalne władze wraz hotelem, w którym zazwyczaj spędza wakacje.

Miejscowe władze dziękując turyście za tę wyjątkową wierność przyznały mu tytuł "Przyjaciel Cervii". Lenard otrzymał także specjalną tabliczkę z napisem po niemiecku: "Podziękowania dla naszego super Leo".

Wzruszonego bohatera ceremonii nie pytano, gdzie spędzi następne wakacje. Dla wszystkich było to oczywiste.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.08.2018
GBP 4.801 złEUR 4.300 złUSD 3.769 złCHF 3.784 zł

Sport


Reklama