Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Spice Girls wracają na trasę!

Spice Girls wracają na trasę!
Spice Girls powrócą w zmienionym składzie. (Fot. Getty Images)
Grupa Spice Girls wraca na trasę koncertową! Latem 2019 roku Melanie Brown, Emma Bunton, Geri Horner i Melanie Chisholm zagrają kilka stadionowych koncertów w Wielkiej Brytanii. Zabraknie jednak Victorii Beckham, która nie jest zainteresowana projektem.
Reklama

Od wielu lat spekulowało się na temat powrotu Spice Girls. Melanie Brown, Emma Bunton, Geri Horner i Melanie Chisholm nie ukrywały, że chciałyby wrócić do wspólnego koncertowania i wskrzesić legendę Spice Girls.

Jednak najsłynniejsza "Spicetka" Victoria Beckham, wciąż powtarzała, że nie jest zainteresowana powrotem do muzyki.

Spice Girls wyruszy jednak na trasę w okrojonym składzie. W ramach promocji panie mają pojawiać się w programach rozrywkowych i wydać album z największymi przebojami.

Brytyjska część trasy koncertowej ma być początkiem wielkiego, światowego powrotu Spice Girls.

Brytyjska grupa Spice Girls powstała w 1994 roku pod nazwą Touch, zmienioną na Space Girls. W 1996 grupa wydała debiutancki singel "Wannabe", który zdobył pierwsze miejsce list przebojów w 37 krajach i uczynił formację światowym fenomenem. Pierwszy album, "Spice", został sprzedany w ponad 31 milionach kopii na całym świecie, stając się najchętniej kupowanym albumem wykonywanym przez żeński zespół w historii. Kolejny album "Spiceworld", został sprzedany w ponad 20 milionach kopii. Spice Girls sprzedały 85 milionów nagrań na świecie. W 2000 roku zespół przestał istnieć. 

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.04.2019
GBP 4.952 złEUR 4.289 złUSD 3.812 złCHF 3.743 zł

Sport


Reklama