Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Snoop Dogg w musicalu o sobie samym

Snoop Dogg w musicalu o sobie samym
46-letni raper naprawdę nazywa się Calvin Cordozar Broadus Junior... (Fot. Getty Images)
Raper Snoop Dogg to zdecydowanie multidyscyplinarna osobowość. Po dokumentalnym serialu, zatytułowanym Coach Snoop, w którym pomaga pokrzywdzonym nastolatkom, muzyk zagra w musicalu opowiadającym o własnym życiu.
Reklama

Snoop Dogg - raper, aktor i prawdziwy biznesmen, amerykański artysta - ma zamiar dodać nowy punkt do swej działalności. Co to będzie? Niedługo zagra w musicalu "Redemption of a Dogg", opisującym jego własne życie.

Libretto zostanie napisane przez Je'Caryousa Johnsona i skupi się na życiu i rozwoju artystycznym wokalisty. Musical postawić ma też pytania, jak trudno jest artyście "wybrać między sławą a fortuną lub wiarą i rodziną".

Znana jest już nawet data premiery tego muzycznego wydarzenia - 5 października w Houston w Teksasie, pisze "Vogue". Snoop Dogg będzie miał na scenie muzyczne wsparcie. Wraz z nim wystąpi piosenkarz R'n'B, Tamar Braxton. 

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.06.2019
GBP 4.777 złEUR 4.255 złUSD 3.773 złCHF 3.791 zł

Sport


Reklama