Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Shakira naraziła się fanom... Odwołała trasę koncertową!

Shakira naraziła się fanom... Odwołała trasę koncertową!
Shakira promuje swoją najnowszą płytę "El Dorado". (Fot. PAP Life)
Ta wiadomość zmroziła fanów: Shakira odwołuje swoja trasę koncertową. Powód? U piosenkarki lekarze wykryli chorobę strun głosowych, która wyklucza jakiekolwiek forsowanie głosu.
Reklama

Shakira do trasy koncertowej po Europie przygotowywała się od kilku miesięcy. Pokazywała intensywne treningi z sali gimnastycznej i próby muzyczne. Jednak fani będą musieli jeszcze długo poczekać na występy kolumbijskiej gwiazdy.

"Od ponad pięciu miesięcy przygotowuję się do tej trasy, jednak to chwile tuż przed pierwszym koncertem okazały się być dla mnie najtrudniejsze w mojej karierze. Ból jest zbyt duży, by móc śpiewać dla tych, którzy zdobyli się na niemożliwe, by kupić bilety na mój koncert" - napisała gwiazda w specjalnym oświadczeniu.

Nie tak dawno wokalistka była w dobrej formie. Ale pod koniec października pojawiły się pierwsze oznaki choroby. "Poczułam dziwną chrypkę, która uniemożliwiała mi śpiewanie. Wówczas lekarze zalecili mi odpoczynek przed pierwszym koncertem w Kolonii. Niestety krwawienie strun głosowych nie ustało, a mój koszmar trwał dalej" - poinformowała gwiazda w liście do fanów.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.09.2018
GBP 4.812 złEUR 4.293 złUSD 3.640 złCHF 3.809 zł

Sport


Reklama