Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

STAR FESTIWAL: Największe gwiazdy polskiej estrady i moc przebojów!

STAR FESTIWAL: Największe gwiazdy polskiej estrady i moc przebojów!
Krzysztof Cugowski już jesienią zagości na Wyspach! (Fot. Materiały prasowe)
18 listopada w Peterborough odbędzie się koncert, jakiego w regionie jeszcze nie było. W The Broadway Theatre, w samym sercu miasta zagrają Kamil Bednarek, Anna Wyszkoni i Krzysztof Cugowski. Organizatorem Star Festiwal 2018 jest Radio Star - Twoje Radio Na Wyspach, a patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Londynek.net.
Reklama

Po sukcesie Star Festiwal 2017, podczas którego w Peterborough i Bostonie zagrali Kasia Kowalska i Zespół Dżem, Radio Star zaprasza Was do udziału w kolejnej edycji wydarzenia.

Publiczność w The Broadway Theatre rozgrzeje Kamil Bednarek, uwielbiany zarówno w Polsce, jak i na Wyspach – artysta, który zafunduje nam energetyczną mieszankę pozytywnych dźwięków w rytmie reggae. Szykuje się prawdziwa petarda i występ, podczas którego scena zadrży za sprawą dobrego, energetycznego brzmienia.

Kamil Bednarek z zespołem. (Fot. Materiały prasowe)

Po Kamilu Bednarku usłyszymy na scenie jedną z najpopularniejszych i najbardziej cenionych polskich wokalistek – Annę Wyszkoni! Jej koncerty to połączenie hipnotyzujących brzmieniem utworów, muzycznej wrażliwości i scenicznego pazura. Są eleganckie i romantyczne, a jednocześnie widowiskowe i pełne energii.

Ani Wyszkoni nie trzeba nikomu przedstawiać... (Fot. Zija Pióro)

Gwiazdą wieczoru Star Festiwal 2018 będzie Krzysztof Cugowski, który wykona swoje największe przeboje wszech czasów, z ponad 40-letniej działalności artystycznej! To wielki powrót Krzysztofa Cugowskiego na Wyspy Brytyjskie i pierwszy koncert w UK od czasu rozwiązania legendarnej Budki Suflera! To będzie niezapomniane przeżycie dla fanów klasyki polskiej muzyki i charakterystycznej, niesamowitej barwy głosu wokalisty.

Star Festiwal 2018 odbędzie się w pięknym teatrze The Broadway, w którym będzie bawić się blisko 2000 gości!

Więcej informacji TUTAJ - ZAPRASZAMY!

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.08.2018
GBP 4.795 złEUR 4.310 złUSD 3.737 złCHF 3.785 zł

Sport


Reklama