Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Royal Ascot - najbardziej modowy dzień w roku!

Royal Ascot - najbardziej modowy dzień w roku!
Rodzina królewska jak zwykle pojawiła się na otwarciu wyścigów. (Fot. Getty Images)
Otwarcie Royal Ascot, jednego z najbardziej prestiżowych wyścigów konnych na świecie odbyło się we wtorek, 18 czerwca. To królewskie wydarzenie, na którym pojawiła się królowa Elżbieta II oraz Kate Middleton. Księżna Kate wybrała na tę okazję sukienkę libańskiego projektanta Elie Saaba.
Reklama

To jedno z najważniejszych wydarzeń tego lata w Anglii. Każdego roku w czerwcu, podczas pięknych dni, na torze wyścigowym o tej samej nazwie odbywa się Royal Ascot, jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów konnych na świecie. Ponad 300 tys. odwiedzających przyjeżdża na to pięciodniowe wydarzenie z brytyjską rodziną królewską na czele.

Królowa Elżbieta, książę Karol i książę William oraz jego żona Kate Middleton byli obecni pierwszego dnia, podczas otwarcia wyścigów we wtorek, 18 czerwca. Zabrakło na uroczystości księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Kate Middleton przyjechała na wyścig konny w 2017 i 2016 roku i dwukrotnie była widziana w długiej, białej koronkowej sukience. W tym roku 37-letnia księżna odważyła się zabarwić swą sukienkę pastelowym błękitem.

William i Kate w pelnej gali, ale z uśmiechem. (Fot. Getty Images)

Kate Middleton przybyła u boku męża księcia Williama, Camilli Parker Bowles, księżnej Kornwalii i jej męża, księcia Karola. Wszyscy przybyli w prawdziwej procesji brytyjskiej rodziny królewskiej na tor wyścigowy w Ascot, który jest położony na południowy zachód od Londynu.

Księżna Cambridge miała na sobie niebieską sukienkę średniej długości, uszytą z przezroczystej tkaniny i koronki. Ten uroczysty strój, zawdzięcza najnowszej kolekcji 2019 znanego projektanta Elie Saaba, projektanta, którego Kate Middleton rzadko nosi, co należy zauważyć.

By uzupełnić swą stylizację, matka George'a, Charlotty i Louisa postawiła na ulubioną srebrną torebkę. Kate Middleton nosiła również imponujący jasnoniebieski kapelusz od Philipa Treacy'ego, a także parę pantofli. I jeszcze mały szczegół - żona księcia Williama postawiła na jedną z par kolczyków jej ulubionego jubilera, Kiki McDonougha. 

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.10.2019
GBP 4.893 złEUR 4.310 złUSD 3.914 złCHF 3.919 zł

Sport


Reklama