Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Roger Waters do Madonny: Nie jedź na Eurowizję

Roger Waters do Madonny: Nie jedź na Eurowizję
Madonna podczas finałów Eurowizji ma, jako gość imprezy, zaprezentować dwie piosenki. (Fot. Getty Images)
Roger Waters w otwartym liście zwrócił się do Madonny, aby nie występowała podczas tegorocznego konkursu Eurowizji, odbywającego się w Tel Awiwie. Waters negatywnie ocenia politykę Izraela wobec Palestyńczyków.
Reklama

"Jeśli wierzysz w prawa człowieka, odwołaj swój występ" - napisał w otwartym liście do Madonny były lider Pink Floyd.

Madonna podczas finałów Eurowizji ma, jako gość imprezy, zaprezentować dwie piosenki. Królowa pop wykona jeden znany utwór oraz jedną nową piosenkę. Według doniesień mediów, za swój występ wokalistka ma otrzymać okrągły milion dolarów.

Być może w Tel Awiwie Madonna zaśpiewa utwór "Medellin", wydany właśnie na singlu zapowiadającym nową płytę piosenkarki "Madame X". Piosenkę z Madonną zaśpiewał znany kolumbijski wokalista reggaeton Maluma.

Podczas pobytu w Tel Awiwie gwieździe ma towarzyszyć ekipa licząca 160 osób.

Ostatnia płyta Madonny, zatytułowana "Rebel Heart", miała premierę w 2015 roku. Album "Madame X" ma się pojawić na rynku w tym roku.

64. konkurs piosenki Eurowizji 2019 odbędzie się w dniach 14-18 maja w Tel Awiwie. W ubiegłym roku piosenką "Toy” finał wygrała reprezentantka Izraela Netta Barzilai. 

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.08.2019
GBP 4.765 złEUR 4.366 złUSD 3.941 złCHF 4.023 zł

Sport


Reklama