Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Rihanna najbogatszą kobietą show biznesu!

Rihanna najbogatszą kobietą show biznesu!
Rihanna wciąż powiększa swój majątek, angażując się w różne projekty. (Fot. Getty Images)
Rihanna zajęła pierwszą pozycję w zestawieniu najbogatszych pań w show-biznesie. Majątek pochodzącej z Barbadosu gwiazdy został wyceniony na 600 milionów dolarów.
Reklama

Według magazynu "Forbes" kolejne miejsca wśród najbogatszych pań show-biznesu zajęły Madonna (570 mln), Celine Dion (450 mln), Beyonce (400 mln) i Taylor Swift (360 mln).

31-letnia Rihanna w jednym z wywiadów zapowiedziała, że kończy nagrywać album zainspirowany muzyką arabską. Dodała, że być może skorzysta z pomysłu fanów, by nowy album zatytułować "R9".

Ostatnia płyta Rihanny "Anti", miała premierę w styczniu 2016 roku. Piękność z Barbadosu w 2016 roku opublikowała też singel "Sledgehammer", który przygotowała do filmu "Star Trek: W nieznane".

Rihanna stała się powszechnie znana po wydaniu singla "Umbrella” pochodzącego z krążka "Good Girl Gone Bad" z 2007 roku. Album był nominowany do dziewięciu nagród Grammy, wygrywając kategorię "Najlepsza współpraca rapowa/śpiewana”.

W rankingu najbogatsztch pań show biznesu wprzedziła nawet Madonnę! (Fot. Getty Images)

W latach 2009–2012, po bardzo nagłośnionej kłótni ze swoim ówczesnym chłopakiem Chrisem Brownem, co roku wydawała jeden album: "Rated R" (2009), "Loud" (2010), "Talk That Talk" (2011) i "Unapologetic" (2012), będący jej pierwszym albumem, który dotarł na szczyt listy Billboard 200. Każdy z albumów pokrył się platyną.

Na całym świecie płyty wokalistki rozeszły się w nakładzie przekraczającym 230 milionów.

Rihanna coraz chętniej próbuje też swych sił w aktorstwie. W 2012 zagrała w pierwszym filmie w jej karierze, "Battleship: Bitwa o Ziemię". Niedawno można ją było podziwiać w produkcji science fiction "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" Luca Bessona. W czerwcu 2018 roku do kin zawitał obraz "Ocean's 8", czyli kobieca odpowiedź na "Ocean's Eleven", gdzie Rihanna zagrała u boku Sandry Bullock, Cate Blanchett i Anne Hathaway.

Gwiazda stała się też dominującą postacią w mediach społecznościowych i w mediach streamingowych: z 81 milionami fanów jest jedną najbardziej popularnych osób na Facebooku, jest też najczęściej oglądanym artystą nagraniowym na YouTube - z 6 miliardami odsłon teledysków oraz czwartą użytkowniczką Twittera pod względem liczby fanów. 

 

Komentarze


  • True 7
    7 czerwca, 07:19

    Jaka tam piękność?Szkoda tylko że jeden z jej przebojów,lepiej dziecko w mam talent zaśpiewało.Nagrała jeszcze parę skocznych nut ale mi osobiście ,dupy nie urywa.Nigdy też nie poczułem,chęci kupna ani jednej płyty.No bo po co?Aby znaleźć w tym albumie,góra dwa utwory co w ucho wpadają?Dziwie się co ludzie tak wielkiego w tym beztaleciu widzą i słyszą.Jest ona przereklamowana.Dla mnie prawdziwa gwiazda to taka ,jaka zaskakuje mnie co album,lub co nowy utwór.Był już kiedyś taki zespół,ABBA.

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.09.2019
GBP 4.906 złEUR 4.343 złUSD 3.927 złCHF 3.961 zł

Sport


Reklama