Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polskie pokojówki rozzłościły Ricky'ego Martina

Polskie pokojówki rozzłościły Ricky'ego Martina
Gwiazda wrzasnęła na polskie pokojówki. (Fot. Getty Images)
W 2003 r. Ricky Martin był główną atrakcją Sopot Festival. Po latach światło dzienne ujrzała anegdota związana z występem latynoskiego bożyszcza. Tuż przed jego koncertem hotelowe pokojówki, zupełnie niechcący, zniszczyły mu spodnie, w których chciał pojawić się na scenie.
Reklama

W okolicznościach pobytu Ricky’ego Martina w Sopocie doskonale orientuje się Zuzanna Łapicka, która przez wiele lat była szefową działu rozrywki w TVP. Co takiego utkwiło jej w pamięci?

"Piosenkarz przywiózł takie obcisłe dżinsy, które miały mienić się w światłach reflektorów. Położył je w pokoju do odprasowania. Ale dzielne pokojówki w hotelu uznały, że za bardzo świecą i postanowiły je wyprać w wysokiej temperaturze. Gdy mu je odniosły, to nie było nawet śladu po brokacie, którym miał czarować w Operze Leśnej. Dopiero, kiedy wrzasnął na pokojówki, przekonałam się, że ma mocny głos" – wspomina Łapicka.

Ostatnio córka Andrzeja Łapickiego postanowiła spisać swoje wspomnienia, w których przewijają się największe polskie i zagraniczne gwiazdy. Książka nosi tytuł "Dodaj do znajomych".

Między 14 i 16 sierpnia w Sopocie znów pojawią się zagraniczne gwiazdy. Odbędzie się wtedy kolejna edycja festiwalu Top of the Top. Gościem specjalnym będzie Anastacia.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.04.2019
GBP 4.948 złEUR 4.280 złUSD 3.805 złCHF 3.756 zł

Sport


Reklama