Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polski zespół przerobił hit Depeche Mode. Teraz zna go cały świat

Polski zespół przerobił hit Depeche Mode. Teraz zna go cały świat
Polski zespół folklorowy na fali popularności. (Fot. YouTube)
Nikt z zespołu folkowego ze Szczecina nie spodziewał się, że ich utwór osiągnie taką popularność w sieci. A już na pewno nie tego, że przeróbkę udostępni na swoim profilu sam zespół Depeche Mode.
Reklama

"Oto moja niespodzianka dla wszystkich! Jestem członkinią grupy folkowej od ponad 12 lat, a śpiewając i grając na barabanie wyrażam swoją pasję do muzyki. Myślę, że istnieje związek między muzyką tradycyjną a muzyką DM - obie są różnorodne, energetyczne i nostalgiczne. Dlatego poprosiłam koleżanki, byśmy zabawiły się, nagrywając cover tego utworu. P.S. Drodzy Depeche Mode, jeśli potrzebujecie kogoś do chórków, macie nasz numer" - wiadomość o takiej treści otrzymali muzycy z Depeche Mode. 

Utwór przypadł im do gustu, ponieważ podzielili się nim na swoim profilu na Facebooku, a śledzi go ponad 7 milionów ludzi. Nic więc dziwnego, że folklorowa wersja "Enjoy the Silence" błyskawicznie zyskała popularność w sieci.

Przekonaj się sam czy słusznie. Jak wypadła przeróbka?

Komentarze


 • FIDS72
  10 października 2017, 17:19

  SUPER !!!!!!!!!!! GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Czytelnik
  10 października 2017, 20:56

  Ekstra! :))

 • Czytelnik anonimowy
  11 października 2017, 18:24

  Komedia

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.09.2018
GBP 4.804 złEUR 4.309 złUSD 3.662 złCHF 3.818 zł

Sport


Reklama