Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polka w finale Top Model UK!

Polka w finale Top Model UK!
Trzymamy kciuki za naszą rodaczkę! (Fot. Magdalena Filipowska)
Magdalena Filipowska ma 33 lata i jest finalistką słynnego konkursu Top Model UK. Choć jej początki w Wielkiej Brytanii nie były łatwe, Polka cieszy się rosnącą popularnością w sieci i ma szanse na prestiżowy tytuł.
Reklama

Nad Tamizę trafiła 3 lata temu. Nowa kultura, brak rodziny i przyjaciół, a dodatkowo brak znajomości angielskiego nie ułatwiały startu w nowym miejscu. Magdalena była również wyjątkowo nieśmiałą osobą, której brakowało pewności siebie.

33-letnia Polka zaczęła od pracy jako kelnerka. Umożliwiło jej to utrzymanie się i naukę języka. Szybko się zaklimatyzowała i krok po kroku szła do przodu, nie zważając na przeszkody.

Wszystko zmieniło się w życiu Filipowskiej, kiedy poznała swojego partnera, który jest fotografem. Nauczył ją pracy z kamerą i dodawał pewności siebie, dzięki czemu stała się osobą, która uwierzyła we własne możliwości.

Do konkursu Top Model UK zgłosiła się przypadkowo za namową partnera. Choć nie spodziewała się żadnej odpowiedzi od organizatorów, szybko okazało się, że przeszła do kolejnego etapu. Dziś Polka ma szansę na główną nagrodę w finale.

"I pomyśleć, że jeszcze parę lat temu wstydziłam się, gdy ktoś chciał mi zrobić zdjęcia, nawet jeżeli była to jedna z moich sióstr czy brat" - komentuje 33-latka.

Profil Polki na Instagramie śledzi już ponad 10,5 tys. osób, a liczba ta rośnie z dnia na dzień.

"Teraz wiem, jak ważna jest wiara w siebie i konsekwentne dążenie w stronę w swoich marzeń, bo tylko od nas zależy, jak będzie wyglądało nasze życie i ile jesteśmy w stanie poświęcić, aby osiągnąć wymarzony cel" - zauważa Filipowska.

"Mając 33 lat, nie zatrzymuję się i każdego dnia rozwijam swoją pasją pisząc bloga, w którym poruszam tematy o modzie, urodzie i zdrowiu. Pisanie i dzielenie się moimi radami sprawia mi ogromną radość" - dodaje.

Finały Top Model UK odbędą się 6 i 7 kwietnia 2018 w Hilton Metropole w Londynie.

Komentarze


 • Ehh
  17 stycznia, 10:26

  Cala polonia w UK nadal czeka cierpliwie na pierwsza polke, ktora zaistnieje medialnie, bez sciagania ubran

 • Rafal Laskowski
  18 stycznia, 00:40

  Ciężko będzie, ale ma dziewczyna warunki. Problem w tym, iż w Londynie takich Magd jest na pęczki. Jednakże życzę jej jak najlepiej, bo rodaczka. Swoją drogą Swoim dzieciom to bym raczej odradzał karierę modelki, ale kto co lubi. Prostu lud musi, mieć swoje igrzyska , jakaś rozrywka dla mas. Chcesz czy nie modeling od zawsze kojarzył się z rozbieraniem. I tak było, jest i będzie.

 • Londoner
  20 stycznia, 22:40

  Jak dla mnie, dziewczyna sie niczym nie wyroznia, malo tego jest "srednia". Ale to tylko moja opinia, i nie musi sie zgadzac z opinia innych. Osobiscie zycze tej Pani jak najlepiej i trzymamc kciuki! :)

 • Obiektywnie
  21 stycznia, 09:14

  Typowa "Magda" mega przeciętna uroda ale more akurat takich tam potrzebują...

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.08.2018
GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

Sport


Reklama