Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polka próbowała zapłacić policji... narkotykami

Polka próbowała zapłacić policji... narkotykami
Kobieta ma teraz spore problemy... (Fot. Thinkstock)
20-letnia autostopowiczka w Jaworznie zatrzymała w nocy samochód osobowy i poprosiła o podwiezienie do Krakowa. Zaproponowała za to kierowcy porcję narkotyku. Okazało się, że złożyła tę ofertę... policjantowi.
Reklama

Jak podała śląska policja, policyjni wywiadowcy w nieoznakowanym radiowozie patrolowali centrum Jaworzna. Gdy przejeżdżali ulicą, zauważyli młodą kobietę, która machając ręką w ich kierunku próbowała ich zatrzymać. Policjanci podjechali do niej i zapytali, czy mogą jej w czymś pomóc.

Nie wiedząc, że wsiada do radiowozu, kobieta szybko wskoczyła na tylne siedzenie i poprosiła kierowcę, aby podwiózł ją do Krakowa. Gdy usłyszała, że to niemożliwe, wyciągnęła z kieszeni woreczek z białym proszkiem i zaproponowała, iż w ten sposób zapłaci za kurs.

Policjanci pokazali kobiecie swoje legitymacje służbowe i zatrzymali 20-latkę. Znaleźli przy niej amfetaminę, z której mogła przygotować 40 dilerskich działek narkotyku. Zatrzymana usłyszała już zarzut posiadania środków odurzających. Krakowianka przyznała się do winy. Za popełnione przestępstwo wkrótce odpowie przed sądem. Grożą jej 3 lata więzienia. 

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.06.2019
GBP 4.777 złEUR 4.255 złUSD 3.773 złCHF 3.791 zł

Sport


Reklama