Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Polak w finale Top Model UK 2019

Polak w finale Top Model UK 2019
Mateusz Budzyński jest jednym z finalistów Top Model UK 2019. (Fot. Mat. prasowe)
Top Model UK to nie tylko konkurs związany z modelingiem. Uczestnicy wspierają również fundację dzieci chorujących na raka (Children with Cancer).
Reklama

Konkurs jest wiodącym brytyjskim i światowym forum poszukiwania modeli i modelek. Od chwili rozpoczęcia działalności w 2008 r. zebrał też ponad £185,000  na cele dobroczynne. Każda wpłacona kwota, także w przypadku głosowania na wybranego kandydata, zostaje przekazana na konto Children with Cancer UK. Jest to wiodąca organizacja charytatywna poświęcona walce z rakiem u najmłodszych. Datki służą finansowaniu badań nad przyczynami zachorowań, leczeniem i profilaktyką raka u dzieci i ratowaniu ich życia.

W tegorocznym finale Top Model UK znalazło się kilku polskich kandydatów do tytułu. Jednym z nich jest 25-letni Mateusz Budzyński.

Pochodzący z niewielkiej miejscowości Zielone w południowo-wschodniej Polsce Mateusz jest managerem w japońskiej restauracji oraz studentem informatyki. W 2018 roku dostał się także do półfinału Top Model TVN, gdzie jednym z jurorów była Joanna Kruppa. Jednak wówczas finalistą z grupy, którą reprezentował Mateusz, został Hubert Gromadzki.

Przygotowania do londyńskiej edycji konkursu rozpoczną się już na początku stycznia. Finał będzie miał miejsce w luksusowym hotelu “The Amba Hotel Charing Cross” w Londynie, 24 marca 2019.

Głosowanie na Top Model Internautów 2019 odbywa się na stronie: https://topmodel2019.everydayhero.do/

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 15.10.2019
GBP 4.928 złEUR 4.295 złUSD 3.895 złCHF 3.900 zł

Sport


Reklama