Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Pink zapowiada nowy singiel

Pink zapowiada nowy singiel
Pink zamierza zaskoczyć fanów swoją nową płytą. (Fot. Getty Images)
Gwiazda pop Pink zapowiada nowy singiel zatytułowany Walk Me Home, który ma promować jej nowy album. Piosenkarka wystąpi w lipcu w Polsce. Koncert odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Reklama

"Hurts to Be Human", nowy album Pink, który ukaże się w kwietniu. Będzie go promował singiel "Walk Me Home", do którego teledysk wyreżyseruje Michael Gracey.

Wiadomość o nowym albumie jest o tyle zaskakująca, że Pink cały czas intensywnie koncertuje promując wydany w 2017 roku album "Beautiful Trauma". Na płycie znalazł się m.in. przebój "What About Us", piosenka bardzo dobrze przyjęta przez polskie rozgłośnie radiowe, nominowana do nagrody Grammy.

Promując krążek artystka wystąpi w Polsce. Koncert odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie 20 lipca. Na powrót Pink do Polski trzeba było czekać 15 lat.

Oprócz Warszawy na liście europejskich koncertów znalazło się m.in. pięć niemieckich miast oraz Amsterdam i Paryż.

Pink rozgłos zdobyła na początku stycznia 2000 roku. Amerykańska gwiazda tworzy muzykę z gatunku pop-rock, choć w początkach działalności muzycznej jej utwory wpisywały się w nurt muzyki R&B. Zaczynając swoją karierę muzyczną, wzorowała się na jednej ze swoich idolek, Madonnie; ceni również takie wykonawczynie, jak Janet Jackson, Joan Jett i Janis Joplin.

Na całym świecie sprzedała ponad 110 milionów płyt, w tym 40 milionów albumów i 70 milionów singli.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 16.08.2019
GBP 4.771 złEUR 4.354 złUSD 3.928 złCHF 4.009 zł

Sport


Reklama