Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

O zdrowiu i urodzie w sposób naturalny!

O zdrowiu i urodzie w sposób naturalny!
Ciekawe książki, zioła, leki i kosmetyki naturalne - to wszystko można znaleźć na targach, organizowanych już po raz 8. przez Monikę Dymecką. (Fot. Thinkstock)
W dniach 17-18 lutego w Londynie odbędą się po raz 8. Polskie Targi Medycyny Naturalnej i Kosmetyki NATURA - ZDROWIE - URODA
Reklama

Każda edycja targów cieszy się ogromną popularnością wśród zainteresowanych tematami medycyny naturalnej i holistycznej, kosmetyki, minerałów, suplementów i różnych terapii naturalnych. Przede wszystkim jednak zwiedzających przyciąga ciekawy program, zawierający wykłady prowadzone przez specjalistów oraz seanse grupowe. Na targach jak co roku będą się wystawiać i prowadzić szkolenia wybitni specjaliści z dziedziny medycyny naturalnej i zdrowia.

Wyjątkowym gościem będzie Jan Cisek, który jest międzynarodowym konsultantem i ekspertem Feng Shui, trenerem, mentorem i pisarzem z ponad 27-letnim doświadczeniem w feng shui oraz doświadczeniem w projektowaniu wnętrz, wzornictwie i brandingu. Pan Jan poprowadzi wykład z zakresu Feng Shui w domu i biurze. 

Violetta "Diamonheart" Sadurek gra na gongach i prowadzi zajęcia z kundalini.

Kolejnym gościem będzie Katarzyna Szafranek - terapeuta i nauczyciel metody Theta Healing, praktyk matrycy energetycznej i odczytu planu duszy. Korzystając z nabytej wiedzy, umiejętności i doświadczeń terapeutka od kilku lat prowadzi sesje indywidualne i kursy Theta Healing w Londynie.

Podczas targów nie może zabraknąć porad wróżek i tarocistów. W tym roku zagoszczą u na targach:

Dora Cristal - znawczyni tarota nazywana przez tych, którzy ją znają po prostu Dobrą Wróżką. Przez lata zgłębiała tajniki tarota, uczyła się sama i od najlepszych tarocistów w Polsce. Dziś przy pomocy tarota i innych narzędzi ezoterycznych pomaga każdemu, kto się o tą pomoc zwróci, bo wierzy, że życie łatwiej kształtować wiedząc z góry, co nas czeka. Dora Cristal zajmuje się również Feng Shui.

Dora Cristal przeprowadzi na targach również bezpłatne wykłady:

1. Feng Shui a bogactwo.

2. Gwiazdy i ich wpływ na nasze życie

Znana w Polsce i Anglii wróżka i ezoteryczka Beata Karczewska, wygłosi bezpłatny wykład „Rozwój podświadomości a czytanie snów” oraz opowie o kundalini i czakrach.

Bartek Kózka jest znanym w Londynie tarocistą, cenionym za profesjonalizm i życzliwość. Tradycyjnie będzie go można spotkać podczas targów.

Na targach spotykamy również znanego londyńskiego wróżbitę Bartka Kózkę, który jest specjalistą od klasycznego wróżenia z kart i z ręki. Radzimy wcześniej zarezerwować sesje przy jego stanowisku!

Ponadto na targach znajdą Państwo:

- kosmetyki i suplementy – nowości!

- medycyna naturalna, różne terapie służące odzyskaniu i ochronie zdrowia!

- żywność naturalna,

- biżuteria, minerały, olejki,

- urządzenia do masażu,

- wellness,

- Feng Shui,

- naturoterapia, radiestezja, bioenergoterapia,

- wróżki, doradcy życiowi

- bezpłatne seanse grupowe i pokazy.

Więcej informacji można znaleźć TUTAJ oraz pod linkami:

www.targilondyn.co.uk

https://www.youtube.com/watch?v=nZXIANlKe2o&feature=youtu.be

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.08.2018
GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

Sport


Reklama