Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Nowy singiel Lany Del Rey

Nowy singiel Lany Del Rey
Artystka stworzyła swój własny, charakterystyczny styl w muzyce. (Fot. Getty Images)
Lana Del Rey zaprezentowała kolejny nowy utwór. Kompozycja zapowiada jej nową studyjną płytę. Premierę albumu zaplanowano pod koniec marca.
Reklama

Nagranie o niezwykle długim tytule "Hope Is A Dangerous Thing For A Woman Like Me To Have – But I Have It" jest już dostępne w serwisach streamingowych. To kolejna piosenka, która trafi na nowy studyjny album Lany.

Wcześniej artystka zaprezentowała piosenki "Mariners Apartment Complex" i "Venice Bitch". Nad krążkiem piosenkarka pracuje wspólnie z Jackiem Antonoffem.

Piosenkę "Venice Bitch" Lana zaśpiewała wcześniej podczas premiery produktów firmy Apple. Wówczas gwiazda nie mogła wymienić tytułu płyty, który zawiera niecenzuralny wyraz ("Norman Fucking Rockwell"), a organizatorzy gali zabronili jej przeklinać...

Lana Del Rey zasłynęła singlami "Video Games" i "Born to Die". Słuchaczy zachwycił wytworny styl retro artystki i jej głęboki głos. Inne przeboje gwiazdy to "Summertime Sadness", "National Anthem" i "Dark Paradise". 

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 18.06.2019
GBP 4.774 złEUR 4.263 złUSD 3.810 złCHF 3.810 zł

Sport


Reklama