Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Nowy klip... Michaela Jacksona! [WIDEO]

Nowy klip... Michaela Jacksona! [WIDEO]
Klip to wielka niespodzianka dla fanów króla popu. (Fot. Getty Images)
Dziewięć lat po śmierci na YouTube trafił niepublikowany dotąd teledysk Behind the Mask Michaela Jacksona. Klip wzbudza ogromne emocje wśród fanów króla popu.mu
Reklama

W 1982 roku Michael Jackson wydał swój szósty album "Thriller", muzyczny brylant, zawierający nagrania, które stały się kultowe, dla kilku pokoleń: "Beat It", "Billie Jean", "Human Nature", czy "Baby Be Mine".

Nieoczekiwanie, w poniedziałek, w sieci został opublikowany nowy klip króla popu. Tytuł? "Behind the Mask", utwór, który pierwotnie miał się pojawić na albumie "Thriller", ale nie trafił tam z powodów związanych z prawami autorskimi - w rzeczywistości był to cover tytułu japońskiej grupy Yellow Magic Orchestra.

W 2010 roku nagranie w wykonaniu Michaela Jacksona pojawiło się ponownie na pośmiertnym albumie artysty, ale dopiero teraz światło dzienne ujrzał oficjalny klip autorstwa duetu Agressive. Jest to oczywiście archiwalne nagranie Michaela Jacksona. Fani nie kryją radości. 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 07.12.2018
GBP 4.808 złEUR 4.285 złUSD 3.769 złCHF 3.792 zł

Sport


Reklama