Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Nowy hit na lato? Już pół świata nuci tę piosenkę!

Nowy hit na lato? Już pół świata nuci tę piosenkę!
Mahmood niespodziewanie zaczął cieszyć się gigantycznym zainteresowaniem na całym świecie. (Fot. Getty Images)
Rekordową liczbę odtworzeń w internetowych mediach bije piosenka Soldi w wykonaniu włoskiego artysty, Mahmooda, który zajął drugie miejsce na tegorocznym konkursie Eurowizji. Z napływających do Włoch danych wynika, że utwór nuci pół świata.
Reklama

Włoskie media nie kładą nacisku na porażkę 26-letniego Mahmooda w tegorocznym konkursie Eurowizji. Choć Włoch przegrał niewielką różnicą głosów z Holendrem, prasa podkreśla, że zajęcie drugiego miejsca było wielkim sukcesem Mahmooda. To samo powtarza sam artysta, który z entuzjazmem ocenia, że jego debiut na międzynarodowej scenie muzycznej zakończył się niespodziewanie dobrze. Ponadto otrzymał na konkursie w Tel Awiwie nagrodę dla najlepszego kompozytora. Triumf jest tym większy, że jest on pierwszym Włochem, który ją dostał.

Drugie miejsce skomentował w wywiadzie dla dziennika "La Repubblica" mówiąc: "Nie jestem rozczarowany, ani nie mam żalu. Dla mnie to jest najważniejsze dotąd osiągnięcie w karierze".

Ponadto zauważa się, że na Spotify w Izraelu, kraju-gospodarzu Eurowizji, zdobywca drugiego miejsca wygrywa ze zwycięzcą z Holandii.

Nadzwyczaj rytmiczna, natychmiast wpadająca w ucho włoska piosenka "Soldi" ("Pieniądze") z mocnym, skłaniającym do refleksji tekstem, bije rekordy popularności i wyświetleń teledysku w ponad 30 krajach świata. Utwór słuchany jest od Cypru po Irlandię, Trynidad i Tobago, Meksyk i Nową Zelandię - poinformowano trzy dni po Eurowizji.

Bardzo dobrze sprzedaje się też na świecie pierwsza płyta Alessandro Mahmooda "Gioventu bruciata", wydana kilkanaście dni po jego zwycięstwie w San Remo. Trafiła ona na listy Top 20 w wielu krajach europejskich, ale także w Kambodży.

Na najbliższe dni zapowiedziano premierę nowej piosenki młodego artysty; syna Włoszki i Egipcjanina.

 

Komentarze


 • Bla bla
  22 maja, 16:30

  Super Włoch reprezentował Włochy ale co się dziwić skoro konkurs eurowizji odbył się w Izraelu.
  Bravo lewactwo !!! Zdobywacie coraz więcej i nawet nikt nie protestuje.
  Następny konkurs eurowizji na Alasce a Włochy będzie reprezentował Chung Ho.

 • Staines
  22 maja, 18:35

  Do BLA BLA wez tabletki na ból D@py . A wiec mowisz ze urzywasz polskiego smartfona tak ? Ze kupujesz tylko polskie buty ze nie nosisz najek ani adidasow i ze masz polski samochód ze masz polski telewizor i sprzed audio ? A no i slichasz i ogladasz polskie filmy i muzyke tak ? Wiec zanim zaczniesz cos wypisywać upewnij sie ze nie jestes uposledzonym hipokrytą 😂 👌🏿👍🏾

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.09.2019
GBP 4.888 złEUR 4.341 złUSD 3.941 złCHF 3.965 zł

Sport


Reklama