Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Nowy Jeep Wrangler gotowy, by zachwycić na Camp Jeep

Nowy Jeep Wrangler gotowy, by zachwycić na Camp Jeep
Pojawiły się pierwsze, wyjątkowe zdjęcia z przygotowań Camp Jeep, który będzie miał miejsce w dniach od 13 do 15 lipca w sercu austriackiej Styrii.
Reklama

Od 13 do 15 lipca, przepiękne okolice Spielberga w Austrii gościć będą Camp Jeep 2018, coroczne najważniejsze wydarzenie w kalendarzu klubu Jeep® Owners Group (J.O.G.) oraz miłośników marki Jeep: ponad 600 samochodów i ponad 1 000 uczestników spotka się, by przeżyć przygodę w prawdziwym, jeepowym stylu.

Gwiazdą wydarzenia będzie nowy Jeep Wrangler, który będzie także głównym bohaterem odbywających się w nadchodzących dniach w tym samym miejscu międzynarodowych jazd testowych dla dziennikarzy.

Nowy Wrangler, który doskonale sprawdza się na miejskich ulicach, jak i poza utartymi szlakami, łączy legendarną offroadową sprawność Jeepa z najwyższym komfortem, autentycznym stylem oraz zaawansowaną technologią. W wyniku tego powstał najdoskonalszy w historii Wrangler, o wyjątkowym wyposażeniu, które w zależności od wersji, obejmuje dwa zaawansowane systemy napędu 4x4, aktywowane na żądanie systemy Command-Trac i Rock-Trac wraz z elektroniczną blokadą przedniej i tylnej osi Tru-Lock, mechanizmem różnicowym o ograniczonym poślizgu Trac-Lock oraz elektronicznie rozłączanym przednim stabilizatorem poprzecznym.

Na Camp Jeep uczestnicy będą mogli przetestować Wranglera na specjalnie przygotowanych trasach, które pozwolą docenić jego legendarne możliwości offroadowe i komfort jazdy.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.02.2019
GBP 4.979 złEUR 4.339 złUSD 3.824 złCHF 3.822 zł

Sport


Reklama