Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Nowa wersja wielkiego świątecznego przeboju

Nowa wersja wielkiego świątecznego przeboju
Przebój "Last Christmas" od Wham co roku podbija listy przebojów. (Fot. Twitter/@selfcxrebear)
Jak co roku przed świętami wszystkie stacje na całym świecie będą nadawać Last Christmas. Ale tym razem może w innej wersji niż grupy Wham!? Taką przynajmniej ma nadzieję szwedzka piosenkarka Robyn, która nagrała własną wersję nieśmiertelnego przeboju.
Reklama

Robyn zaprezentowała swoją interpretację przeboju "Last Christmas" grupy Wham! w programie BBC Radio 1. Nagranie jest dostępne w sieci.

Wersja "Last Christmas" Robyn jest bardziej kameralna, wykonywana z towarzyszeniem pianina, basu i perkusji.

Robyn wykonała nie tylko przeróbkę świątecznej piosenki Wham!, ale zaprezentowała też swoją tytułową piosenkę "Honey", ze swojego ostatniego albumu.

Szwedzka wokalistka karierę muzyczną rozpoczęła w połowie lat 90. XX wieku, gdy podpisała kontrakt z wytwórnią RCA Records. Sławę zyskała po wydaniu przebojów "Show Me Love" i "Do You Know (What It Takes)" z debiutanckiego albumu "Robyn Is Here" z 1997 roku.

Przełomowy dla Robyn okazał się nagrany z Kleerupem singiel "With Every Heartbeat", który w lipcu 2007 osiągnął szczyt UK Singles Chart.

Ponieważ na kolejną płytę zostało nagrane dużo materiału, Robyn zdecydowała się go wydać na trzech albumach, które wyszły w drugiej połowie 2010 roku. Płyta "Body Talk Pt.1" ukazała się w czerwcu, "Body Talk Pt. 2" – we września, a EP "Body Talk Pt. 3" oraz kompilujący wszystkie trzy wydawnictwa "Body Talk" ukazały się w listopadzie.

Z każdej płyty wydano po jednym singlu; najpopularniejsze okazały się "Dancing On My Own" (8 na UK Singles Chart, 1 w Szwecji) oraz "Call Your Girlfriend" (pierwszy numer jeden Robyn na Hot Dance Club Songs).

 

Komentarze


 • Wiola
  6 grudnia 2018, 09:37

  Katastrofa!!!!! Lasy christmas jest tylko jeden!!!!!

 • M
  6 grudnia 2018, 20:31

  Horrible!

 • Gg
  6 grudnia 2018, 22:39

  Beznadziejna wham jest tylko jeden

 • Elisabeth
  7 grudnia 2018, 08:31

  Porazka- orginalu nikt nie pokona

 • None
  7 grudnia 2018, 13:01

  Kobieca wersja piosenki nie za dobra. Robyn dobrze sie trzyma

 • Mat3jko
  8 grudnia 2018, 01:31

  Poziom podobny co siostry Godlewskie

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.05.2019
GBP 4.891 złEUR 4.310 złUSD 3.862 złCHF 3.821 zł

Sport


Reklama