Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Natalii Przybysz przyjemność sprawia nauka, zwłaszcza tańca

Natalii Przybysz przyjemność sprawia nauka, zwłaszcza tańca
Natalia Przybysz inspiruje wiele Polek swoją działalnością. (Fot. Thinkstock)
Lubię, jak ktoś wkłada mi coś do głowy. Od jakiegoś czasu najbardziej lubię uczyć się tańca - powiedziała Natalia Przybysz. Wokalistka zdradziła też, że przyjemność sprawia jej obsługiwanie gości, co odziedziczyła po babci kelnerce.
Reklama

"Walczę o to, żeby mieć takie sama prawa, jak mężczyźni. Szeroko pojęty feminizm jest podstawą życiową, która dąży do równości wszystkich. Równość w związkach powoduje, że zaczyna być bardziej możliwy związek partnerski - różnych, bądź tych samych płci. Postawa feministyczna jest postawą światłą i jedyną słuszną. Dlatego walczymy o ogólnie pojęte dobro i sprawiedliwość, o wolność do tego, żeby móc być sobą, żeby móc wypowiadać się i mieć swój głos" - przekazała Natalia Przybysz podczas konferencji prasowej "Feminizm przyjemności".

Wokalistka została zapytana o to, co sprawia jej przyjemność. I tak wymieniła np. kulinarne "wyżywanie się" w kuchni w postaci robienia hummusów czy babaganuszy oraz obsługiwanie gości, do czego, jak przyznała, ma smykałkę po babci. "Moja babcia przez 20 lat pracowała w Belwederze, gdzie była kelnerką i obsługiwała wszystkich prezydentów po kolei" - zdradziła.

Co więcej, największą przyjemność Przybysz sprawia też uczenie się nowych rzeczy. "Tak ogólnie czuję się trochę niedoedukowana, bo maturę zdałam w Stanach, czyli oficjalnie czuję się tak, jakbym jednak jej nie zdała. Później moje studia w ferworze walki scenicznej też jakoś się rozmyły. Dlatego teraz po prostu lubię się uczyć, lubię, jak ktoś wkłada mi coś do głowy. Od jakiegoś czasu najbardziej lubię uczyć się tańca, eksplorować możliwości wyobraźni i tańca współczesnego, w którym improwizuję, mam kontakt z muzyką i na bieżąco wymyślam jakieś ruchy" - skwitowała.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.08.2018
GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

Sport


Reklama