Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Moschino dla H&M - popkultura w sieciówce

Moschino dla H&M - popkultura w sieciówce
Jeremy Scott (pierwszy z lewej) będzie odpowiadał za niezwykłą kolaborację marki Moschino z popularną sieciówką. (Fot. Getty Images)
Moja praca zawsze polegała na tym, żeby łączyć się z ludźmi za pośrednictwem mody - powiedział Jeremy Scott. Za sprawą współpracy Moschino z H&M z pewnością jego projekty dotrą do jeszcze większego grona odbiorców i miłośników odważnych projektów Scotta.
Reklama

"Moschino (tv) H&M to wręcz wymarzona współpraca, połączenie popu, kultury ulicznej, różnorodnych logo i przepychu. Jeremy Scott jest wspaniały - wie jak bawić się modą i jak nawiązywać kontakt z fanami na całym świecie" - przyznała Ann-Sofie Johansson, szefowa działu projektów H&M.

Sam projektant domu mody Moschino nie ukrywa ekscytacji. Czego możemy się spodziewać? Na pewno wielu symboli współczesności i reliktów przeszłości, wyraźnych kolorów i zaskakujących printów. Tylko Scott ma na tyle odwagi, aby nadrukować opakowanie chrupek, żelków czy cukierków na materiale i uszyć z niego wieczorową kreację.

"Jestem niezwykle podekscytowany projektem Moschino (tv) H&M. Moja praca zawsze polegała na tym, żeby łączyć się z ludźmi za pośrednictwem mody. Ta współpraca pozwoli mi dotrzeć do jeszcze większej liczby fanów" - przyznaje na łamach "Vogue" projektant.

To będzie prawdziwy modowy miszmasz nie zabraknie cekinowych sukienek, odzież sportowa miesza się z kreacjami wieczorowymi, jeans w nowej odsłonie - bez wątpienia będzie to barwna kolekcja. 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.08.2018
GBP 4.823 złEUR 4.300 złUSD 3.777 złCHF 3.803 zł

Sport


Reklama