Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Monica Bellucci chce zagrać u Pawlikowskiego!

Monica Bellucci chce zagrać u Pawlikowskiego!
Monica Bellucci chętnie angażuje się w niebanalne produkcje. (Fot. Getty Images)
Uchodząca za ideał kobiecości, ikona kina Monica Bellucci niedawno oglądała Zimną wojnę i jest zachwycona tym filmem. Gotowa byłaby zagrać w kolejnym obrazie Pawła Pawlikowskiego, bo lubi pracować z reżyserami, przy których czuje, że się rozwija.
Reklama

Monica Bellucci chętnie angażuje się w niebanalne produkcje. Filmy w języku francuskim, angielskim, włoskim to już dla niej za mało. Ostatnio grała po serbsku w filmie Emira Kusturicy "Na mlecznej drodze", a także zgłębiła perski, by móc zagrać w irańskim obrazie "Czas nosorożca". Pasjonuje ją oglądanie życia z różnych perspektyw' ważne jest dla niej, by nowe role pozwalały się jej rozwijać.

A czy chciałby zagrać u Pawła Pawlikowskiego? "Oczywiście! Lubię pracować z reżyserami, przy których czuję, że się rozwijam, a to mogłaby być taka sytuacja" – deklaruje Bellucci w wywiadzie, jakiego udzieliła magazynowi "Uroda Życia”. Przyznała, że ma świeżo w pamięci film "Zimna wojna". "Piękna, wspaniale opowiedziana historia" – podsumowała dzieło Pawlikowskiego. Kilka lat wcześniej aktorka podziwiała jego poprzedni film - "Idę".

W "Zimnej wojnie" odnalazła własne przeżycia, chociaż wychowała się w zupełnie innych czasach i innym miejscu niż bohaterowie tej opowieści. "Doskonale znam to ciągłe bycie w ruchu, potrzebę ucieczki do lepszego świata, marzenie o tym, że gdzieś indziej jest lepiej, że stać mnie na więcej, niż daje mi miejsce, w którym się urodziłem" - zauważa gwiazda.

Bellucci wychowywała się w Citta di Castello, małym miasteczku w Umbrii, w środkowych Włoszech. "Lubiłam spędzać czas z rodzicami, przy książkach, jednocześnie myślami byłam zawsze dalej niż podwórko. Czułam się w dzieciństwie bardzo wygodnie, bezpiecznie, ale było mi też dosyć nudno. Wszyscy dookoła wszystko o sobie wiedzieli, codzienność pamiętam jako bardzo przewidywalną. A ja chciałam być wolna, nieograniczona przestrzenią, którą znam na pamięć. I ostatecznie miałam dużo szczęścia, że udało mi się tak wcześnie zacząć pracę modelki" – wspomina włoska piękność.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 24.05.2019
GBP 4.877 złEUR 4.299 złUSD 3.844 złCHF 3.833 zł

Sport


Reklama