Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Miłośnicy mody mogą odwiedzić siedzibę Fendi w Rzymie

Miłośnicy mody mogą odwiedzić siedzibę Fendi w Rzymie
Palazzo Fendi w Rzymie. (Fot. fendi.com)
Kilka domów grupy LVMH otwiera się wyjątkowo - i nieodpłatnie - z okazji organizowanych Dni Specjalnych. Atrakcyjna może być m.in. wizyta w głównej siedzibie Fendi w Palazzo Della Civilta Italiana w Rzymie.
Reklama

Les Journées Particulieres (Dni Specjalne) to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez grupę LVMH od trzech lat. W czwartej edycji, która odbędzie się od 12 do 14 października, 56 domów grupy otworzy swoje podwoje dla publiczności, która na całym świecie będzie mogła zwiedzić w sumie 76 wyjątkowych miejsc - w tym 38 dotąd niedostępnych.

Od mody i wyrobów skórzanych po perfumy i kosmetyki, w tym zegarki i biżuterię, wina i alkohole... LVMH zaprasza do zanurzenia się w świecie na co dzień niedostęnym dla każdego.

Z tej okazji także Fendi otwiera drzwi Palazzo Della Civilta Italiana, wyjątkowym miejscu o neoklasycznej architekturze XX wieku, zaprojektowanej przez architektów Guerriniego, La Padulę i Romano. W programie - projekcja wideo poświęconego relacjom między domem a kinem, zanurzanie się w tajemnicach domu, podglądanie rzemieślników przy pracy i sam proces tworzenia dzieł. Bilety jeszcze można rezerwować na stronie Dni Specjalnych. 

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.06.2019
GBP 4.789 złEUR 4.267 złUSD 3.810 złCHF 3.816 zł

Sport


Reklama