Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Mick Jagger: Zjadłem lody z Theresą May we Florencji

Mick Jagger: Zjadłem lody z Theresą May we Florencji
Jagger miał wczoraj koncert w mieście Lukka w Toskanii. (Fot. Getty Images)
Wokalista Rolling Stones, Mick Jagger ujawnił, że w piątek spotkał się we Florencji z premier Wielkiej Brytanii Theresą May i razem byli na lodach na Moście Złotników. Opowiedział o tym ze sceny podczas wczorajszego koncertu zespołu w mieście Lukka w Toskanii.
Reklama

Theresa May przyjechała w piątek na kilka godzin do Florencji, by wygłosić tam przemówienie na temat negocjacji w sprawie Brexitu oraz brytyjskich propozycji warunków i zasad wyjścia Zjednoczonego Królestwa z Unii Europejskiej.

Jak wyjaśniła prasie, wybrała to miasto jako symbol Europy i jednocześnie miejsce silnych związków kulturowych i ekonomicznych z Wielką Brytanią.

We Florencji przebywali w tym samym czasie muzycy grupy Rolling Stones.

Na początku koncertu koło historycznych murów Lukki Jagger powiedział po włosku ze sceny 60 tysiącom zgromadzonych tam osób: "Spędziłem wczoraj przepiękny dzień we Florencji. Spotkałem się z z panią May i razem zjedliśmy lody na Ponte Vecchio".

Wcześniej media poinformowały, że Jagger zwiedził po godzinach zamknięcia florencką Galerię Akademii, gdzie zobaczył między innymi słynny posąd Dawida dłuta Michała Anioła.

Komentarze


  • Pstryczek
    24 września 2017, 10:47

    A ja zaplowałem na Tereskę ze swoim C70-200 2.8 + extender x2 i wiecie co...mam zdjęcie jej brzydkiej gęby! (o_O)

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.07.2018
GBP 4.838 złEUR 4.327 złUSD 3.717 złCHF 3.720 zł

Sport


Reklama