Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Martyny Wojciechowskiej święta poza domem albo... przed świętami?

Martyny Wojciechowskiej święta poza domem albo... przed świętami?
Martyna z córką Marysią. (Fot. Facebook/Martyna Wojciechowska)
Podróżuje po całym świecie i na święta nie zawsze jest w domu. Martyna Wojciechowska przyznaje, że nie ma z tym problemu, bo potrafi skrzyknąć całą rodzinę nawet na tydzień przed świętami, aby pobyć razem, a potem móc wyjechać.
Reklama

Martyna Wojciechowska - prezenterka, autorka książek, a także podróżniczka - w związku ze swoją pracą, a więc realizacją programu "Kobieta na krańcu świata", podróżuje po całej kuli ziemskiej. Jak się okazuje, święta zdarzało jej się spędzać poza domem, w podróży, bo właśnie była w pracy.

"Któryś z odcinków mojego programu realizowałam na Filipinach, podczas niezwykłych obchodów, tam, świąt wielkanocnych. Jedna z bohaterek, zresztą jak co roku, ukrzyżowuje się w ramach swojego poświęcenia i odtworzenia drogi Chrystusa. Też wiele osób na moich oczach się biczowało i krzyżowało - w tym jedna, jedyna kobieta. To bardzo przejmujący temat i bardzo szczególne święta, bo takie pełne pasji, oddania i prawdziwego poświęcenia, którego nawet, jeśli nie rozumiem, to bardzo szanuję" - przyznaje Wojciechowska.

Podróżniczka przyznaje, że mimo iż zdarzało jej się spędzać święta poza domem, będąc w pracy, nie jest to dla niej problemem. "Może dlatego, że mamy taką filozofię w naszej rodzinie, że święta mamy właściwie, czy też możemy mieć, każdego dnia. Oczywiście, dobrze jest usiąść przy świątecznym stole razem, ale zdarzało nam się również organizować święta tydzień przed świętami, żeby być razem, a potem, by móc rozjechać się w różne kierunki świata" - opowiada mama 11-letniej Marysi.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.08.2019
GBP 4.765 złEUR 4.366 złUSD 3.941 złCHF 4.023 zł

Sport


Reklama