Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Mariah Carey zmniejszyła sobie żołądek?

Mariah Carey zmniejszyła sobie żołądek?
Piosenkarka przykłada dużą wagę do swojej sylwetki. (Fot. Getty Images)
Amerykańska piosenkarka Mariah Carey postanowiła zawalczyć o swoją sylwetkę i wygląd. Właśnie z tego powodu diva zdecydowała się na operację zmniejszenia żołądka.
Reklama

W ubiegłym miesiącu Mariah Carey miała być operowana przez znanego amerykańskiego lekarza w klinice w Beverly Hills w Kalifornii. Operacja polega na małym nacięciu, które nie pozostawia dużej blizny, a czas ćwiczeń i rekonwalescencji nie jest tak długi, jak w przypadku innych operacji. Carey powinna wrócić do formy i zgodnie z planem być w pełni sił na swój świąteczny koncert w Paryżu 9 grudnia.

Według źródła portalu "Page Six", Mariah Carey od dawna nie lubi swojej sylwetki. "Mariah zawsze była dumna ze swoich kobiecych kształtów, ale tego lata, pod koniec swoich występów w Caesars Palace w Las Vegas, zauważyła, że trudniej jej tańczyć. Krytykowano ją coraz częściej w Internecie" - podaje portal. Agent gwiazdy nie skomentował tych informacji.

Mariah Carey ma już na koncie spektakularną metamorfozę. W 2011 roku piosenkarka straciła 30 kilogramów, stosując sport i dietę po narodzinach bliźniaków, Morrocana i Monroe.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.08.2018
GBP 4.795 złEUR 4.310 złUSD 3.737 złCHF 3.785 zł

Sport


Reklama