Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Margaret w szwedzkich preselekcjach Eurowizji 2018

Margaret w szwedzkich preselekcjach Eurowizji 2018
Margaret jest bardzo popularną polską piosenkarką. (Fot. PAP Life)
Margaret wystąpiła w półfinale Melodifestivalen 2018, szwedzkich eliminacji do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Polka wykonała utwór In My Cabana, z którym walczyła o awans do finału.
Reklama

Piosenka Margaret "In My Cabana", została ogłoszona przez jej macierzystą wytwórnię. Była jedną z około 3 tys. piosenek, aspirujących do udziału w finale preselekcji, które odbyły się w sobotę podczas "Melodifestivalen", najpopularniejszego festiwalu muzycznego w Szwecji.

"Zgłoszenie do szwedzkich preselekcji piosenki Margaret, to inicjatywa wytwórni, a sama piosenkarka nie ukrywa, że startuje jako Polka" - twierdzi management artystki.

W drugiej turze dwóch najlepiej ocenionych wykonawców awansowało do finału, a zdobywcy trzeciego i czwartego miejsca - w tym Margaret - trafili do koncertu drugiej szansy, który odbędzie się za trzy tygodnie.

Piosenkarka startowała w polskich preselekcjach do 61. Konkursu Eurowizji z piosenką "Cool Me Down". Ostatecznie zajęła 2. miejsce, za Michałem Szpakiem.

63. Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 odbędzie się 8, 10 i 12 maja w Lizbonie. 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.08.2018
GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

Sport


Reklama