Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Małgorzata Domagalik pod urokiem Juergena Kloppa

Małgorzata Domagalik pod urokiem Juergena Kloppa
Małorzata Domagalik jest jedną z najlepszych polskich dzennikarek. (Fot. Twitter/@MałogrzataDomagalik)
To Juergena Kloppa, jednego z czołowych trenerów współczesnego futbolu, Małgorzata Domagalik, uważa za wymarzonego rozmówcę. Klopp miał przyznać, że od nikogo w ciągu pięciu minut nie usłyszał tylu komplementów na swój temat, co od polskiej mistrzyni wywiadu.
Reklama

Rozmawiała z wieloma aktorami, muzykami, sportowcami i politykami. Z grona wielu znamienitości, które poznała, szczególnym uznaniem, fascynacją darzy Juergena Kloppa, niemieckiego trenera piłkarskiego, który za kilka dni poprowadzi drużynę Liverpoolu w finale Ligi Mistrzów.

Spotkała się z nim, gdy ten pracował w Borussi Dortmund, gdy miał pod swoimi skrzydłami polskich piłkarzy – Roberta Lewandowskiego, Łukasza Piszczka i Jakuba Błaszczykowskiego. Pracowała wtedy nad biografią tego ostatniego. To Błaszczykowski umówił ją na wywiad ze swoim ówczesnym. Do kilkugodzinnego spotkanie między Domagalik a Kloppem doszło w ośrodku treningowym Borussi.

Jurgen Klopp również był zachwycony Małgorzatą Domagalik. (Fot. Getty Images)

"Po naszym spotkaniu Klopp powiedział w szatni BVB, że nigdy w ciągu pięciu minut nie usłyszał tylu komplementów na swój temat, ile ode mnie” – wspomina Domagalik w książce "Pani Wymagalik", w której kreśli portrety znanych ludzi, z którymi miała okazję zetknąć się w swej karierze.

"Kiedy słuchasz tego, co mówi, wiesz, jaką wiedzę, jakie horyzonty, trzeba mieć, od tej sportowej na psychologicznej skończywszy, żeby być jednym z najlepszych trenerów na świata. Rozmowa o futbolu w jego wydaniu szybko prowadzi cię do rozważań, jak dać sobie radę w świecie, którego pierwszym celem jest powalenie cię na ziemię. Jak wstać, jak dotrzeć tam, gdzie chcesz, jeśli nawet jeszcze nie wiesz, gdzie chcesz dobiec” – wychwala Kloppa.

Co więcej, dziennikarka jest pod wrażeniem aparycji swojego rozmówcy. "Przebywanie z nim umila fakt, że jest przystojnym facetem, i zdaje sobie z tego doskonale sprawę. Chcę to napisać, mimo że już wiem, że gdy pisałam o Matsie Hummelsie (były kolega Błaszczykowskiego z Borussi - przyp.red.), to słyszałam pytania, kogo obchodzi, że ten dobrze wygląda. Mnie obchodzi, i jeszcze parę kobiet, mam nadzieję” – przyznaje Domagalik.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 20.09.2019
GBP 4.928 złEUR 4.344 złUSD 3.932 złCHF 3.967 zł

Sport


Reklama