Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Magdalena Cielecka kradnie wszystkie spojrzenia

Magdalena Cielecka kradnie wszystkie spojrzenia
"Jest wyzwaniem dla mężczyzn, których poraża i przeraża mieszanką seksapilu i intelektu". (Fot. Facebook/Magdalena Cielecka)
Magdalena Cielecka jest jedną z tych Polek, które dziennikarka Małgorzata Domagalik szczególnie podziwia. W swojej nowej książce określa ją 'mrocznym przedmiotem pożądania' i 'kobietą z krwi i kości'.
Reklama

"Pani Wymagalik" to publikacja, w której mistrzyni wywiadu kreśli portrety znanych ludzi, z którymi miała okazję zetknąć się w swej karierze. Książka ma formę alfabetu. Pod literą "c" znajdziemy m.in. Grzegorza Ciechowskiego, Joe Cockera, Paolo Coelho, Joan Collins, Marię Czubaszek i Magdalenę Cielecką.

"Jest wyzwaniem dla mężczyzn, których poraża i przeraża mieszanką seksapilu i intelektu. Jest wyzwaniem dla kobiet, które nie chcą mieć jej w swoim otoczeniu, bo kradnie wszystkie spojrzenia. Cielecka ma dar naturalnego skupiania na sobie uwagi" – pisze Domagalik o Cieleckiej.

Uważa ją za blondynkę z klasą, a także za klasową aktorkę, która nawet w słabszych produkcjach już tylko swoją obecnością rozsadza ekran. Dostrzega w niej osobę piekielnie inteligentną, która zarówno w sytuacjach oficjalnych, jak i prywatnych, mówi mądrze. Jednocześnie przy swojej odwadze i nowoczesności, Cielecka ma w sobie jakąś delikatność i kruchość.

"Cielecka ma pecha, bo przyszło jej być na scenie i żyć w kraju, w którym dla takich kobiet jak ona nie ma miejsca. Francja ma swoją Isabelle Huppert, Amerykanie Nicole Kidman, a my mamy Magdę Cielecką. Zawsze kiedy ją obserwuję, przypomina mi się powiedzenie, że prawdziwy brylant potrzebuje odpowiedniej oprawy. Ale skoro to nie jest kraj dla takich kobiet jak ona..." – Domagalik kończy tym niedopowiedzeniem.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.08.2019
GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

Sport


Reklama