Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Lady Gaga w Las Vegas z dwoma różnymi występami

Lady Gaga w Las Vegas z dwoma różnymi występami
32-letnia Lady Gaga naprawdę nazywa się Stefani Joanne Angelina Germanotta... (Fot. Getty Images)
Amerykańska piosenkarka Lady Gaga ogłosiła, że zamierza zamieszkać w rezydencji w Las Vegas, aby zaprezentować dwa różne show: jeden ekstrawagancki, drugi - bardziej wyważony, o jazzowym charakterze.
Reklama

Podobnie jak Celine Dion, Elton John i Britney Spears przed nią, 32-letnia piosenkarka będzie występowała w stolicy rozrywki i hazardu od 28 grudnia 2018 do listopada 2019 roku.

Lady Gaga zaprezentuje się na scenie zupełnie nowego Park MGM, ogromnego kompleksu hotelowego na słynnym bulwarze Las Vegas Strip, który niegdyś tworzył Monte Carlo Resort and Casino.

"Tworzymy show, które jest inne od wszystkiego, co robiłam wcześniej, będzie celebracją tego, co jest wyjątkowe i inne w nas" - powiedziała wokalistka w oświadczeniu.

Spektakl "Lady Gaga Enigma" zapowiada się bardzo teatralnie, podobnie jak jej prowokacje z początków kariery, podczas gdy "Lady Gaga Jazz and Piano" musi prezentować bardziej minimalistyczną wersję repertuaru artystki.

Lady Gaga dokonała zmiany w swojej karierze cztery lata temu śpiewając z sześćdziesiąt lat starszym Tonym Bennettem. Postawiła na bardziej dojrzały dźwięk na swoim najnowszym albumie "Joanne", z piosenkami w klimacie country, odwołującymi się do rodziny.

 

Komentarze


  • Obserwator
    10 sierpnia 2018, 17:08

    po operacjach plastycznych nie do poznania ...:)

  • Eric
    11 sierpnia 2018, 19:49

    Już ozdrowiala, podobno ostatnio była tak umierająca, że koncerty odwołała, no ale pewnie w Vegas maja super lekarstwa$$$$

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 22.02.2019
GBP 4.979 złEUR 4.339 złUSD 3.824 złCHF 3.822 zł

Sport


Reklama