Menu

Kylie Minogue: Robienie zwykłych rzeczy jest najwspanialsze

Kylie Minogue: Robienie zwykłych rzeczy jest najwspanialsze
Australijska piosenkarka ma już 51 lat. (Fot. Getty Images)
Po latach intensywnej kariery Kylie Minogue nauczyła się pozwalać sobie na lenistwo. Uwielbia rozkoszować się najprostszymi codziennymi czynnościami.
Reklama

"Jeśli mam normalny tydzień pracy, odpoczywam tak jak wszyscy – w weekend. Staram się wyjechać z miasta, obejrzeć coś ciekawego, ugotować, zrobić te wszystkie normalne rzeczy, na które co dzień nie ma czasu. Robienie zwykłych rzeczy jest najwspanialsze! Moja praca polega na prezentowaniu określonego wizerunku, ale w domu nie muszę już tego robić. I nie chcę" – Minogue przyznała w wywiadzie, jakiego udziela "Twojemu Stylowi".

Australijka musi teraz przerzucić się na tryb wzmożonej pracy. Promuje wydawnictwo "Step back in time” – dwupłytowy album z jej największymi hitami z okresu ponad 30 lat kariery. Krążek będzie mieć w Polsce premierę 28 czerwca, a więc już za 2 dni. Pod koniec czerwca Kylie wystąpi na festiwalu w Glastonbury. Już kilkanaście lat temu miała dać koncert na tej kultowej imprezie, jednak musiała odwołać występ po zdiagnozowaniu raka. Ale, co ważniejsze dla polskich fanów, 5 lipca pojawi się na Open’er Festival w Gdyni. Kylie wystąpi nad Wisłą po raz pierwszy od 2014 roku.

"Jeśli jestem w trasie, czasu na odpoczynek jest mało – wykorzystuję każde wolne 20 minut. Czasami leżę, czasami medytuję, czasem po prostu nie robię nic i z nikim nie rozmawiam" – zwierzyła się 51-letnia gwiazda.

Skąd czerpie siłę? "Rodzice zawsze mnie wspierali – nawet jeśli coś mi nie wyszło, nie byłam oceniania” – wyznała Kylie. I jeszcze jedna kwestia, która daje jej siłę: "W moim charakterze jest coś takiego, co mogłabym porównać do iskierek z ogniska. Niby nic, a mogę rozpętać pożar. Jeśli coś zaczynam, jestem zdeterminowana i wytrwała".

Jej wparciem jest też partner, Paul Solomons. Ten 45-letni Brytyjczyk zajmuje stanowisko dyrektora kreatywnego w magazynie modowym "GQ”. Para spotyka się od początku 2018 roku.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.12.2019
GBP 5.080 złEUR 4.285 złUSD 3.866 złCHF 3.926 zł

Sport


Reklama