Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Kuzynka sióstr Hadid kocha swoje niedoskonałości...

Kuzynka sióstr Hadid kocha swoje niedoskonałości...
Jako modelka plus size aktywnie wspiera ruch body positive movement. (Fot. Facebook/Jo-Ann van den Herik)
Jest spokrewniona z dwiema najpopularniejszymi na świecie topmodelkami, jednak jej kariera dopiero teraz nabiera tempa. Modelka plus size Joann Van Den Herik przekonuje, że ideały nie istnieją, a piękno nie ma nic wspólnego z rozmiarem, który nosimy.
Reklama

Joann Van Den Herik to wschodząca gwiazda modelingu, która zyskuje coraz większą popularność w mediach – na Instagramie obserwuje ją już ponad 60 tys. użytkowników. Mieszkająca w Holandii bratanica Gigi i Belli Hadid zamiast perfekcyjnej sylwetki, promuje miłość do swojego ciała – niekoniecznie idealnego. Jako modelka plus size aktywnie wspiera ruch body positive movement, namawiając inne kobiety do zaakceptowania swoich niedoskonałości i pokochania tego, jak wyglądają.

"Przez całe życie skupiałam się na swojej wadze" – wyznała w niedawno opublikowanym na Instagramie poście, w którym porównała dwa zdjęcia. Na jednym widzimy Joann w komplementującym jej figurę oświetleniu i pozie oraz starannie wykonanym makijażu. Druga fotografia prezentuje zaś modelkę bez podkreślonych cieniem powiek i w naturalnym świetle.

"Dorastałam myśląc, że gruby to najgorsza obelga. Dziś uwielbiam moje niedoskonałości, fałdki, cellulit, moją niedoskonałą skórę. Wszystkie moje niepewności na jednym zdjęciu" – napisała 19-letnia modelka, która właśnie została twarzą bieliźnianej marki. I dodała, że najważniejsze, to by uświadamiać młodym ludziom, jak ważna jest samoakceptacja, a nierealistyczne oczekiwania względem wyglądu jedynie wpędzają w niepotrzebne kompleksy.

"Cieszę się, że przyszedł moment, w którym zdałam sobie sprawę, że moje ciało jest wspaniałe, a ideały po prostu nie istnieją. Myślę, że bardzo ważne jest, aby pokazać wszystkim chłopcom i dziewczętom, że rozmiar nie ma znaczenia i że jesteśmy piękni tacy, jacy jesteśmy" – skwitowała Van Den Herik.

Wszystko wskazuje na to, że przed młodą kuzynką sióstr Hadid międzynarodowa kariera stoi otworem. Pozbawiona mankamentów figura nie jest już, całe szczęście, niezbędna do odniesienia sukcesu w branży.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.08.2018
GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

Sport


Reklama