Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Kuzynka Gigi i Belli Hadid została modelką

Kuzynka Gigi i Belli Hadid została modelką
Czy Joann powtórzy sukces swoich kuzynek? (Fot. Instagram/@joannvdherik)
Ta sama blond grzywka jak u Gigi, takie samo spojrzenie jakie dostrzegamy u Belli. Kuzynka sióstr Hadid, Joann van den Herik, właśnie podpisała swój pierwszy kontrakt modelki. Czyżby to był wielki boom na określony typ urody?
Reklama

Są rodziny, dla których Matka Natura jest szczególnie hojna. Po karierze w agencji Ford Models, którą zrobiła przed laty Yolanda Hadid (była modelką przez 15 lat), to teraz trójka jej dzieci: Gigi, Bella i Anwar szturmem dostała się do świata mody.

Podczas gdy jej dwie córki, Gigi i Bella są już na szczycie list przebojów najbardziej poszukiwanych modelek, to również i jej syn, Anwar, rozpoczął pracę modela na pokazach mody dla mężczyzn.

Czy to już koniec historii rodziny? Niezupełnie. Yolanda, z domu van den Herik, ma również siostrzenicę, Joann, która właśnie podpisała swój pierwszy kontrakt z agencją modelek.

18-latka z Amsterdamu jest córką Leo van den Herika, brata Yolandy. Blond włosy i przenikliwe niebieskie oczy sprawiają, że nie można nie zauważyć podobieństwa pomiędzy Joann i jej kuzynkami. Jedyna znacząca różnica to ta, że Joann nosi rozmiar 40. Ale te cechy właśnie szybko zauważyła agencja 12+ UK Model Management, która specjalizuje się w krąglejszych modelkach. Podpisując kontrakt, dziewczyna rozpoczęła już swą przygodę z modą.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.08.2018
GBP 4.795 złEUR 4.310 złUSD 3.737 złCHF 3.785 zł

Sport


Reklama