Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Kto zostanie nowym Batmanem?!

Kto zostanie nowym Batmanem?!
To Robert Pattinson, według pierwszych medialnych doniesień, miał zostać obsadzony w roli Batmana. (Fot. Getty Images)
Waży się kwestia tego, kto zagra w nowej odsłonie przygód człowieka-nietoperza, filmie 'The Batman'. Faworytem na objęcie roli Mrocznego Rycerza jest Robert Pattinson. Ale twórcy rozważają również kandydatury dwóch innych aktorów...
Reklama

To Robert Pattinson, według pierwszych medialnych doniesień, miał zostać obsadzony w roli Batmana. Ale prestiżowe tytuły branżowe, jak "Variety", "The Hollywood Reporter" i "Deadline", donoszą, że sprawa nie została jeszcze rozstgrzygnięta. Reżyser Matt Reeves oraz studio filmowe Warner Bros biorą też pod uwagę dwóch innych aktorów, jakimi są Armie Hammer i Nicholas Hoult. Wytwórnia nie wydała jeszcze oficjalnego komentarza w tej kwestii.

33-letni Pattinson kojarzony jest przede wszystkim z rolą Edwarda Cullena w filmowej adaptacji powieści "Zmierzch" pisarki Stephenie Meyer. Odegrał rolę wampira, który zakochuje się z wzajemnością w zwykłej dziewczynie. Później aktor z sukcesem wkroczył na tory kina niezależnego.

Hammer sprawdziłby się w roli kultowego bohatera? (Fot. Getty Images)

Hammer, postawny Amerykanin o imponującym wzroście 196 cm, jest rówieśnikiem Pattinsona. Polscy widzowie kojarzyć go mogą z roli braci Winklevoss w "The Social Network” oraz jako księcia Alcotta w nowej wersji "Królewny Śnieżki".

Najmłodszy z tej stawki, 30-letni Hoult, tak jak Pattinson, jest Brytyjczykiem. Obecnie możemy go oglądać w głównej roli w filmowej biografii J.R.R. Tolkiena. Zrobiło się o nim głośno za sprawą filmu "Był sobie chłopiec", w którym jeszcze jako dziecko zagrał obok Hugh Granta. Później obsadzany był w serii "X-Men", a także w filmie "Mad Max: Na drodze gniewu".

Najmłodszy z tej stawki, 30-letni Hoult, tak jak Pattinson, jest Brytyjczykiem. (Fot. Getty Images)

Wcześniej w Batmana na dużym ekranie wcielali się Ben Affleck, Christian Bale, George Clooney, Val Kilmer i Michael Keaton.

Jeśli chodzi o reżysera nowych przygód Batmana, Reeves odpowiedzialny był za dwa ostatnie filmy z serii "Planeta Małp". Zdjęcia do filmu "The Batman" mają rozpocząć się na przełomie 2019 i 2020 r. 

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.09.2019
GBP 4.906 złEUR 4.343 złUSD 3.927 złCHF 3.961 zł

Sport


Reklama