Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Koziołki: Mali bohaterowie stołu

Koziołki: Mali bohaterowie stołu
"Koziołki" były w przeszłości bardzo popularne. (Fot. Allegro)
Koziołki w naturze bywają niesforne, ale te pojawiające się przy nakryciu stołu są akurat dostojne. Koziołki, czyli specjalnie podstawki pod sztućce.
Reklama

Planując eleganckie przyjęcie przy stole, w pierwszej kolejności koncentrujemy się na pięknym obrusie, zastawie stołowej, kwiatach, tym jak posadzić naszych gości, jakie menu zaserwować. Warto też pamiętać o drobnych elementach dekoracyjnych i galanteryjnych, które będą zdobić stół, jak również będą bardzo praktycznym gadżetem dla gości. Wśród nich są koziołki.

"Podstawka pod sztućce, inaczej zwana koziołkiem, to nieoceniony pomocnik na każdym, eleganckim stole. Są to metalowe poprzeczki na małych nóżkach pozwalające opierać noże i widelce. Dzięki temu dbamy nie tylko o estetykę stołu, ale również o higieniczne kwestie odkładanych sztućców" - wyjaśnia Dominika Górska, rzecznik prasowa marki Hefra, słynącej z ekskluzywnych sztućców i galanterii stołowej.

Koziołki układamy po prawej stronie nakrycia, a na nich kolejno: widelec ząbkami do dołu i nóż ostrzem w stronę talerza. To akcesorium sprawdzi się nie tylko od święta, może też gościć codziennie na naszych stołach. 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 25.09.2018
GBP 4.799 złEUR 4.294 złUSD 3.651 złCHF 3.777 zł

Sport


Reklama