Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Keanu Reeves zmienia zawód?

Keanu Reeves zmienia zawód?
Keanu Reeves jest świetnym aktorem, ale czy będzie równie dobrym wydawcą książek? (Fot. Getty Images)
Od aktora do wydawcy - tylko jeden krok. Aktor Keanu Reeves połączył siły z artystką Alexandrą Grant i stworzyli X Artists Books. Co to takiego? Wyraziste, czysto wizualne książki dotyczące szeroko pojętej sztuki i kultury.
Reklama

Wspólnie z artystką wizualną Alexandrą Grant, a obecnie swą partnerką handlową, Keanu Reeves postanowił stworzyć własne wydawnictwo. Duet współpracował wcześniej w 2011 roku przy wydawaniu "Ody do szczęścia", książki napisanej przez samego Reevesa. Wówczas artystka została zaproszona do rysowania. Teraz wspólne wydawanie książek nabrało rozmachu.

Gwiazdor Matrixa powiedział w jednym z wywiadów: "Nie odkrywamy niczego na nowo, ale za punkt honoru uznajemy publikowanie książek o wysokiej jakości".

Duet opublikował już kilka książek. Wśród nich znalazły się wizualny esej francuskiego fotografa Benedykta Fougeirola do tekstu Jean-Christophe Bailly'ego. Ukazała się też książka "The Artists’ Prison" Alexandry Grant, która podkreśla pojęcie seksualności, autorytetu lub sztuczności w świecie sztuki, informuje francuski "Vogue".

Czy to nowe zajęcie spodoba się wziętemu aktorowi, zobaczymy...

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 19.07.2019
GBP 4.737 złEUR 4.259 złUSD 3.785 złCHF 3.848 zł

Sport


Reklama