Menu

Katarzyna Nosowska o trudach dzieciństwa

Katarzyna Nosowska o trudach dzieciństwa
Katarzyna Nosowska podzieliła się historiami ze swojego dziecińśtwa. (Fot. Instagram/@nosowska.official)
Dzieciństwo Katarzyny Nosowskiej obfitowało w wiele śmiesznych, a czasami dramatycznych momentów. Niektórymi z nich podzieliła się w książce A ja żem jej powiedziała.
Reklama

"Ponoć przez pierwsze trzy miesiące darłam się wniebogłosy. Darłam się tak głośno i przejmująco, że w matczynej piersi-mleczarni ustała produkcja" - od tego zaczynają się wspomnienia Nosowskiej na temat dzieciństwa.

Przyszła autorka tekstów już jako brzdąc potrafiła ubrać otaczającą ją rzeczywistość w słowa. "Pierwsze zdanie, jakie wypowiedziałam, mając półtora roku, brzmiało: K... mać, znowu w tym piecu zgasło" - informuje w książce "A ja żem jej powiedziała".

Nosowska otarła się też o tragedię. "Jako dwuipółlatka dorwałam się do apteczki i rozdzieliłam między siebie i kuzyna tabletki sprawiedliwie, w systemie jedna dla mnie, jedna dla ciebie. Dla mnie duża tabletka wapna, bo byłam duża, dla niego małe relanium, bo był mały. Odratowano" - dzieli się wspomnieniem.

Doświadczyła zawodu miłosnego: "Mając lat pięć, kochałam się w blondynku, ale laurkę z okazji Dnia Kobiet otrzymałam od grubaska, który tydzień wcześniej na rytmice zrobił kupę w majty, i który kochał się we mnie. Płakałam".

Innym mężczyzną, który był powodem jest zafrasowania, był ojciec: "W wieku siedmiu lat usłyszałam od taty, że wybrał mamę spośród miliona, a ja jestem tylko dodatkiem. Zapamiętałam".

Książka Nosowskiej pt. "A ja żem jej powiedziała" jest pokłosiem jej aktywności na Instagramie, którą prowadzi od lipca 2017 roku. Krótkie wideo felietony, w których prezentuje duży dystans do życia i show-biznesu, znajdują rozwinięcie właśnie w tej książce.

 
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 18.10.2019
GBP 4.967 złEUR 4.284 złUSD 3.850 złCHF 3.897 zł

Sport


Reklama