Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Kaia Gerber wymyśliła kolekcję kapsułową dla Karla Lagerfelda

Kaia Gerber wymyśliła kolekcję kapsułową dla Karla Lagerfelda
Córka Cindy Crawford cieszy się rosnącym zainteresowaniem świata mody. (Fot. PAP Life)
Odzież, akcesoria, obuwie, biżuteria... W nowej kolekcji kapsułowej Karl Lagerfeld daje carte blanche młodej modelce Kai Gerber, która jest pomysłodawczynią kolekcji. Kaia jest zaliczana do najbardziej poszukiwanych modelek, a ma zaledwie 16 lat.
Reklama

Czy czegoś nie może zrobić Kaia Gerber? Wydaje się, że świat stoi przed nią otworem. Ma 16 lat, a już chodziła po wybiegach znanych marek, takich jak Chanel i Fendi na sezon wiosna-lato 2018. Występowała w pokazach taki marek jak: Calvin Klein, Prada, Valentino, Saint Laurent i wielu innych. Została również twarzą Versace, trzydzieści lat po swej matce, Cindy Crawford. Lista współpracujących z nią projektantów wciąż rośnie. Najnowsza nowina, to pierwsza współpraca modelki w roli stylistki, z Karlem Lagerfeldem, dla jego własnej marki.

Tego, że Karl Lagerfeld wybrał Kaię Gerber, "najbardziej pożądaną modelkę" można było się dowiedzieć na Instagramie marki. Lagerfeld zaproponował jej, aby zaprojektowała kolekcję kapsułową odzieży i akcesoriów - buty, okulary i biżuterię.

"Kiedy Karl podzielił się z nami swoją ideą współpracy z Kaią, wszyscy byliśmy podekscytowani przez niewiarygodny potencjał i moc, jakie mogą ze sobą przynieść te dwa światy" - przekazał Pier Paolo Righi, dyrektor generalny marki Karl Lagerfeld. "Pracowaliśmy intensywnie w ostatnich miesiącach z Kaią w Los Angeles oraz w naszym studio w Paryżu. To było ekscytujące, widzieć jej wizję jasną, namiętną, jak i jej zaangażowanie. Kolekcja z pewnością zainspiruje wiele młodych kobiet. Rzeczywiście, linia odnosi się do paryskiej estetyki" - dodaje dyrektor artystyczny.

Modelka stworzyła projekty w stylu casual. Kaia Gerber zaproponowała codzienną konfekcję damską. Kolekcja dostępna będzie we wrześniu 2018 roku na całym świecie, przede wszystkim w sklepach Karl Lagerfeld oraz online.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.08.2018
GBP 4.804 złEUR 4.306 złUSD 3.778 złCHF 3.793 zł

Sport


Reklama