Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

KONKURS! Wygraj książkę "Słowa w ciemności"

KONKURS! Wygraj książkę "Słowa w ciemności"
Londynek.net zaprasza na konkurs, w którym do wygrania są książki Patricka A. Fishera Słowa w ciemności.
Reklama

Poznaj historię kapłana, który nieoczekiwanie dostaje zaproszenie na królewskie zaślubiny, gdzie odkrywa pewną tajemnice, przy okazji niosąc swoją pomoc. Podczas wizyty w zamku dostaje natomiast misje nie do odrzucenia... A wszystko to okraszone mniejszą lub większą dawką miłości oraz nutką poezji i dobrego humoru.

Patrick Arthur "Fisher” ur. 1980 r. w Polsce na stale mieszka w Londynie. Gatunek literacki, jaki uprawia, to połączenie szeroko pojętej literatury gotyk fantasy z elementami teologicznymi. Książka ”Słowa w ciemności” niedługo pojawi się również w języku angielskim, skąd trafi na rynek anglosaski.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest portal Londynek.net z siedzibą w Londynie (King Street 238-246, W6 0RF).
2. Konkurs odbywa się wyłącznie na Facebook Page Organizatora.
3. Konkurs rozpoczyna się z dniem 15.06.2018, a jego zakończenie nastąpi w dniu 22.06.2018.
4. Uczestnikiem konkursu może być każdy, kto polubił stronę Londynek.net oraz posiada ukończone 18 lat. Pracownicy oraz osoby z najbliższej rodziny Organizatora są wyłączone z udziału w konkursie.
5. Aby wziąć udział w Konkursie, należy:
– polubić stronę Londynek.net www.facebook.com/Londynek
– udostępnić post konkursowy wraz ze zdjęciem
– dodać komentarz
6. Zwycięzca zostanie wyłoniony drogą losowania. Ogłoszenie Zwycięzcy nastąpi w dniu 25.06.2018 na tablicy Organizatora. Liczba Zwycięzców: 4.
7. Do wygrania jest książka “Słowa w ciemności” Patricka A. Fishera.

8. Warunkiem uzyskania nagrody jest podanie prawidłowych danych Uczestnika. Nagrody nie można przekazać osobie trzeciej, ani wymienić jej na równowartość pieniężną.
9. Zgłaszając się do konkursu Uczestnik wyraża swoją zgodę na publiczne ogłoszenie wyników. Wzięcie udziału jest automatycznym wyrażeniem zgody na umieszczenie danych osobowych takich jak imię i nazwisko (lub „nickname” używany przez uczestnika konkursu na jego profilu) przez Organizatora konkursu na jego tablicy.
10. Zwycięzca zobowiązany jest do zgłoszenia się do Organizatora w terminie 7 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu poprzez wiadomość na Facebook. W przeciwnym przypadku nagroda przechodzi na własność Organizatora.
11. Osoby biorące udział w Konkursie wyrażają zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie danych osobowych przez portal Londynek.net z siedzibą w Londynie (King Street 238-246, W6 0RF). 

12. Facebook.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją konkursu na łamach serwisu.

 
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 14.10.2019
GBP 4.900 złEUR 4.297 złUSD 3.896 złCHF 3.910 zł

Sport


Reklama