Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Justin Bieber prosi fanów: "Proszę, módlcie się za mnie"

Justin Bieber prosi fanów: "Proszę, módlcie się za mnie"
25-letni Justin Bieber walczy obecnie z depresją. (Fot. Getty Images)
Proszę, módlcie się za mnie - tak Justin Bieber zwierza się swoim fanom na temat swojej depresji. Żonaty od września 2018 z Hailey Baldwin, artysta nie zwalczył swych demonów przeszłości.
Reklama

Choć wydawało się, że pokonał wszystkie nałogi, 25-letni piosenkarz musi teraz walczyć z depresją. Dyskretnie sygnalizował swój stan w piosence "Love yourself”, ale teraz sam przerywa milczenie, aby porozmawiać o swojej chorobie. Na Instagramie poprosił swoich fanów, aby nadal wspierali go w tej trudnej próbie.

Pomimo miłości do Hailey Baldwin, Justin Bieber nie ma się dobrze. W rzeczywistości 25-latek wciąż zmaga się z depresją i usiłuje odzyskać równowagę. Chociaż bardzo niewiele przekazał o swoim stanie zdrowia, opowiedział o swojej chorobie fanom.

W podpisie do zdjęcia z 2016 roku, w którym pojawia się wraz z raperem Kanye Westem i swoim menedżerem Scooterem Braunem, Bieber napisał: "Chciałem tylko poinformować was trochę o tym, przez co przechodzę. Mam nadzieję, że to przemówi do was. Bardzo dużo walczę. Czuję się wyjątkowo nie na miejscu i dziwnie... Wciąż się regeneruję, więc nie martwię się. Ale chciałem tylko pomachać wam i poprosić was o modlitwę za mnie. Bóg jest wierny, a wasze modlitwy naprawdę mi pomagają. Dziękuję. Ten okres, kiedy stawiam czoła moim problemom, jest najbardziej ludzkim, jaki przeżyłem w swoim życiu". Te słowa zaniepokoiły fanów, którzy mają nadzieję na szybką poprawę zdrowia wokalisty.

Artysta jest wspierany przez psychologa, który zamieścił wiadomość na Instagramie na temat swojego podopiecznego. "To był dla niego ważny krok. Był trochę zdenerwowany, mówiąc o tym publicznie, ale wie również, że ten poziom uczciwości jest częścią sposobu na poprawę. Zdecydował, że nadszedł czas, aby o tym porozmawiać" - oznajmił amerykańskiemu magazynowi "People".

Choć wokalista może bez wątpienia liczyć na wsparcie zespołu medycznego, który się nim opiekuje, Justinowi Bieberowi towarzyszy w drodze do uzdrowienia także Hailey Baldwin, z którą ożenił się we wrześniu 2018 roku. Nie od dzisiaj wiadomo, że zmagał się z uzależnieniami od seksu, narkotyków i alkoholu. "Znalazłem się tu, robiąc rzeczy, z których nie byłem dumny. Narkotyki postawiły ekran między mną a tym, co robiłem" - wyznał Bieber.

Justin Drew Bieber - kanadyjski piosenkarz popowy/R&B, autor tekstów i aktor, laureat Nagrody Grammy (2015 r.) oraz Brit Awards (2016 r.). Jego kariera trwa już 10 lat. W 2008 Bieber został odkryty za pośrednictwem serwisu internetowego YouTube przez Scootera Brauna, który został później jego menedżerem.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 17.05.2019
GBP 4.927 złEUR 4.307 złUSD 3.854 złCHF 3.820 zł

Sport


Reklama