Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Józef Pawłowski w Londynie na pokazie filmu "Miasto 44"

Józef Pawłowski w Londynie na pokazie filmu
Józef Pawłowski chętnie odpowiadał na pytania. (Fot. Londynek.net)
Po raz kolejny Polacy z Londynu mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym seansie filmowym w Ognisku Polskim, połączonym ze spotkaniem z aktorem. Tym razem specjalnie na pokaz Kino Klubu przybył Józef Pawłowski, odtwórca głównej roli w filmie Miasto 44.
Reklama

Zgodnie z zapowiedziami, seans rozpoczął się chwilę po 19:00, a sala Ogniska Polskiego szybko wypełniła się gośćmi.

Sam film wzbudził wiele emocji wśród widzów. Ociekający efektami specjalnymi, doskonałą muzyką oraz mocnymi scenami obraz poruszył oglądających i wprowadził w klimat towarzyszący warszawskim powstańcom.

Po pokazie wszyscy mogli porozmawiać z odtwórcą głównej roli - Józefem Pawłowskim. Filmowy Stefan chętnie odpowiadał na pytania i dzielił się ciekawostkami z filmowego planu. Jak się również okazało, aktor świetnie porozumiewa się w języku angielskim.

Filmowy Stefan pozował do zdjęć z gośćmi. (Fot. Ognisko Polskie)

Spotkanie kontynuowane było w sali bankietowej, gdzie na każdego uczestnika seansu czekała lampka wina. Niezwykły wystrój Ogniska Polskiego zachęcał do prowadzenia wielu ciekawych rozmów. Wielu gości korzystało z okazji, aby zrobić sobie zdjęcie z Józefem Pawłowskim i zadać mu kolejne pytania.

To był już ostatni Kino Klub przed świętami. Już teraz jednak zapraszamy na kolejne spotkania w przyszłym roku - przed nami kolejne ciekawe seanse filmowe oraz niezwykli goście.

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 21.09.2018
GBP 4.812 złEUR 4.293 złUSD 3.640 złCHF 3.809 zł

Sport


Reklama