Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Jimmy Choo odkrywa nową kolekcję butów ślubnych

Jimmy Choo odkrywa nową kolekcję butów ślubnych
Jakie buty będą cieszyć się największą popularnością w tym sezonie ślubnym? (Fot. Getty Images)
Pióra, perły, kryształy... Dla przyszłych panien młodych Jimmy Choo stworzył kolekcję białych pantofli ślubnych na sezon 2019 r.
Reklama

Do śnieżnobiałych modeli projektant dodał jeszcze inne, w kolorze błękitnym. Całość, jak zwykle, stylowa i elegancka.

Narzeczone, poszukujące idealnej pary butów na swój ślub, mogą sięgnąć po któryś model z kolekcji Jimmy Choo. Słynny projektant oferuje swoją najnowszą kolekcję ślubną na sezon 2019. Na wielki dzień można wybrać także modele pantofli w kolorze niebieskim.

Kolekcja ślubna z 2019 roku nosi nazwę "Something Blue". Jednym słowem, odzwierciedla anglosaską tradycję, że panna młoda powinna mieć na sobie coś niebieskiego. To kolorowy symbol czystości, odnoszący się do wizerunku Maryi Dziewicy.

Jimmy Choo postawił na lekkość i klasę. (Fot. Getty Images)

Oczywiście, są tu także szpilki w kolorze kości słoniowej, a także białe pantofle ozdobione perłą i piórami. Są też modele zdobione kryształami, cekinami. Model Sacora to sandałki na szpilce, bogato zdobione perełkami. W centralnym miejscu umieszczono dużą perłę, przykuwającą wzrok. Takie buty, wystające spod długiej, ślubnej sukni będą fantastycznym dopełnieniem ślubnej kreacji.

Od zawsze projektuje dla przyszłych panien młodych, dom Jimmy Choo zaprezentował także modele w kolorze jasnoniebieskim z wysokimi obcasami lub na płaskiej podeszwie, ale takie modele też są niezbędne w ślubnej kolekcji. Jak połączyć tradycję i styl w jednym? Na to projektant ma odpowiedź. Np. model Romy - pełne szpilki, ozdobione bogatą broszą z cyrkoniami. Do pantofli można też dobrać niewielką torebkę, uszytą ze skóry w tym samym kolorze.

Jimmy Choo to malezyjski projektant mody. Siedziba jego firmy mieści się w Wielkiej Brytanii. Najbardziej znany jest z ręcznie robionych butów damskich. Choo mieszka w Londynie i jest obecnie zaangażowany w projekt utworzenia instytutu szewskiego w Malezji. Jego firma produkuje drogie buty z najwyższej półki.

 

Komentarze


Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

Dodaj komentarz


Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 18.09.2019
GBP 4.895 złEUR 4.342 złUSD 3.932 złCHF 3.950 zł

Sport


Reklama