Menu

Jessiki Mercedes trik na muśnięte usta

Jessiki Mercedes trik na muśnięte usta
Jessica Mercedes zdradziła swój trik na piękne usta... (Fot. Twitter/@myloverparker)
Jessica Mercedes na wiosnę zmienia nie tylko zawartość szafy, ale i kosmetyczki. W tym sezonie stawia na pielęgnację i nawilżenie, a jej urodowym trikiem są usta dosłownie muśnięte pomadką, którą znana blogerka nakłada za pomocą palców.
Reklama

Jak przyznaje Jessica Mercedes, zawartość jej kosmetyczki - podobnie, jak i szafy - zmienia się na wiosnę. Wraz z nadejściem cieplejszych dni, blogerka stawia na pielęgnację - zwłaszcza, że w sezonie wiosenno-letnim decyduje się na naturalny makijaż. "Uważam, że najważniejsze jest to, w jakiej kondycji jest nasza skóra, nasza twarz, ponieważ później makijaż pięknie się na niej prezentuje. Bardzo lubię delikatne podkłady, z satynowym wykończeniem" - informuje Mercedes.

Blogerka podkreśla, że równie ważne jest dla niej nawilżenie. Wynika to m.in. z tego, że często podróżuje - zwłaszcza do ciepłych krajów, gdzie słońce nie tylko pięknie opala jej skórę, ale też ją wysusza. "Tu na ratunek przychodzi mi linia różana, która jest nie tylko nawilżająca, ale i ogólnie odżywia skórę" - zdradza Mercedes.

Choć - w kwestii makijażu - blogerka zmierza w kierunku naturalności, nie rezygnuje z koloru. Jednak w tym sezonie, jak tłumaczy, stawia nie na mocno zaznaczone usta czy mocno podkreślone oko, tylko zdecydowanie na delikatny makijaż oka i równie delikatnie pomalowane usta. "Dosłownie muśnięte pomadką, tak, że wręcz nie dotykam nią ust, tylko używam do tego celu palców, delikatnie wklepując nimi jakiś kolor - tak, jak to robią Paryżanki" - opowiada.

Okazuje się, że ten sposób nakładania kosmetyku na usta ma jeszcze inne znaczenie. "Nakładając pomadkę bezpośrednio na usta serwujemy sobie dość dużą porcję tego produktu, przez co kolor też jest intensywniejszy. Natomiast, jeśli zależy nam na takim bardziej modowym wykończeniu, jak prosto z pokazów mody, to używajmy do tego właśnie palców, bo wtedy malutka część tej pomadki nakłada nam się na nie, pomadkę możemy wklepać i uzyskać pełne, jakby rozmazane usta z jakimś fajnym kolorem" - instruuje. Jessica Mercedes przyznaje, że to jeden z jej ulubionych wiosennych trendów w makijażu.

Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
Dodaj komentarz
Reklama
Reklama

Waluty


Kurs NBP z dnia 11.12.2019
GBP 5.080 złEUR 4.285 złUSD 3.866 złCHF 3.926 zł

Sport


Reklama